Angle down Atgal

Moksleiviai mokėsi pažinti save

Šilalės rajono Obelyno pagrindinėje mokykloje lankėsi Telšių krizių centro direktorė, psichologė Vanda Benaitienė, kuri vedė praktinius užsiėmimus 5-6-8klasių mokiniams: ,,Klasės bendruomenės mikroklimato kūrimas, mokinių savivertės, pageidaujamo elgesio skatinimas“.

Psichologė mokiniams pasakojo apie paauglystę, savęs pažinimą ir neigiamus veiksnius, veikiančius mūsų mintis, elgesį. Lektorė akcentavo apie žmogaus sąmonę ir pasąmonę, kaip suvaldyti savo emocijas ir dirbti su savimi.

Mokė mokinius įsiklausyti į save ir kitus, ištiesti pagalbos ranką, nenusigręžti nuo kitų, kai jiems sunku, nepalikti draugų, artimųjų vienatvėje, kad kai yra sunku reikia ieškoti pagalbos, nes, kas ieško pagalbos, yra stiprus. Dvi pamokas trukęs užsiėmimas privertė mokinius pamąstyti apie savo mintis, elgesį, jų pasekmes.

Lektorė pasidalino savo patirtimi ir davė daug naudingų patarimų apie tarpusavio bendravimą , emocinę vaikų kompetenciją, kaip paauglių išreikštos ar neišreikštos emocijos daro įtaką jam visą gyvenimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite