Angle down Atgal

Moksleivė sumušė ją persekiojusį vyrą

Viename Indijos mieste gyvenanti mokinė lazda sumušė ją persekiojusį vyrą turgaus aikštėje, o internete spėjo išplisti užpuolimo vaizdo įrašas, kuriame jaunas vyras užfiksuotas prašantis merginos atleidimo.

Vaizdo įraše matyti, kaip mergina kelis kartus trenkia vyrui lazda ir jam šaukia – „kaip tu drįsti mus persekioti?“.

Incidento dalyvė vėliau leidiniui „Times of India“ sakė, kad šis vaikinas persekiojo ir gąsdino ją bei jos draugę kelias dienas iš eilės, reikalaudamas jų telefono numerių.

Įvykis buvo užfiksuotas Miruto miesto turgavietėje, kur dvi mokyklinio amžiaus merginas šis jaunuolis esą sekiojo pastarąsias kelias dienas. Išplatintame pranešime skelbiama, kad jį dažnai lydėdavo draugas, ir abu vaikinai su motociklais laukdavo pasirodant šių merginų.

Tačiau praėjusį penktadienį vienos iš moksleivių kantrybės taurė persipildė ir ji nebeleido vyrukams sekti paskui ją su drauge. Vaikinai to nesitikėjo ir bandė pabėgti, tačiau juos sulaikė įvykį matęs praeivis.

Pranešama, kad moksleivė tuomet trenkė ją persekiojusiam vaikinui, o šis ėmė prašyti jos atleidimo. Kai įvykio vietą pasiekė policijos pareigūnai, mergina paėmė vieno iš jų lazdą ir ėmė mušti savo persekiotoją. Incidento vaizdo įrašas išplito socialiniuose tinkluose, tačiau vėliau iš jų buvo pašalintas.

Pranešama, kad pareigūnai suėmė jaunuolį. Įvykis tiriamas.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite