Angle down Atgal

Mokomės plaukti

Padovinio pagrindinės mokyklos antrokai lanko Marijampolės sveikatingumo centro „Sveikatos banga“ baseiną, kur mokosi plaukti. Net 4 mėnesius mokiniai turi galimybę lankyti plaukimo treniruotes.

Malonu, kad mažieji noriai vyksta į užsiėmimus, laikosi sveikatingumo centro nustatytų taisyklių. Antrokai nebijo įšokti į baseino vandenį. G. Šalčiūtė, G. Valinčius jau išmoko plaukti, kiti dar mokosi. Šalia plaukimo elementų vaikai mokomi išbūti panirę po vandeniu, žaisti žaidimus vandenyje.

Mokiniams suteikiamos būtiniausios žinios apie saugaus elgesio taisykles baseine ir atviruose vandens telkiniuose. Jie ne tik džiaugiasi vandens malonumais, bet ir įgyja žinių apie tykančius pavojus vandenyje, išmoksta laikytis higienos reikalavimų, mokosi įveikti baimes, saugiai elgtis vandenyje ir šalia jo.

Grįžę į mokyklą mokiniai vieni kitiems perduoda informaciją apie saugų elgesį prie vandens ir vandenyje.

Tėveliams nekyla jokių baimių, nes į baseiną mokinius lydi suaugusieji – klasės mokytoja J. Marušauskienė, socialinė pedagogė A. Andriušaitienė, mokytojo padėjėja D. Miškelienė. Su mokiniais atsakingai dirba plaukimo patirtį turinti instruktorė Laima Venclovienė.

Irma SINKEVIČIENĖ

Padovinio pagrindinės mokyklos direktorė

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite