Nuotrauka G. Girdvainio
Angle down Atgal

Mokinių suorganizuotas žygis – ir savęs išbandymas, ir nuotykis

Septyni Ragainės progimnazijos aštuntokai, tarptautinės DofE programos dalyviai, siekiantys bronzos lygio įvertinimo, patogų gyvenimą namie iškeitė į nuotykių ir smagių emocijų kupiną savaitgalį –  liepos mėn. viduryje dalyvavo dviejų dienų  DofE kvalifikaciniame žygyje.

Šis žygis ypatingas tuo, kad jį suorganizuoti turėjo patys mokiniai. Planuojant maršrutą, sudarant bendrą žygio meniu, renkantis žygio inventorių bei atliekant kitus žygio planavimo ir organizavimo darbus,  reikėjo ne tik tam tikrų žinių, bet ir sumanumo. Visiems tai buvo tikras iššūkis ir nauja patirtis.  Labai pravertė  DofE žygio vadovo Giedriaus Girdvainio praktiški patarimai ir motyvavimas siekti tikslo.

Beveik 25 kilometrų žygio maršrutas nuo Kurtuvėnų iki Šaukėnų driekėsi per itin vaizdingas Kurtuvėnų regioninio parko apylinkes. Nuostabūs gamtos vaizdai, gražus ir saulėtas oras, nuolat skambantis juokas, vienas kito palaikymas, kai žygiuoti darėsi per sunku, laiku ištiesta draugo ranka sukūrė ypatingą šio žygio atmosferą.

Nepaisant kelionės metu patirtų nepatogumų, visi žygeiviai antrą žygio dieną pasiekė tikslą. Puiki patirtis, smagus nuotykis, savęs išbandymas atpirko nuovargį pėsčiomis įveikus visą žygio maršrutą.

Šis žygis buvo puiki galimybė pailsėti nuo miesto šurmulio, prasmingai praleisti laiką su savo gerais draugais, pajusti tą visus vienijantį bendrumo jausmą. Patirti įspūdžiai greitai neišdils.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite