Angle down Atgal

Modeliu dirbanti lietuvė užsienyje teisiama už narkotikų laikymą

„Princese“ užsienio žiniasklaidos praminta modeliu dirbusi lietuvė išvengė realios laisvės atėmimo bausmės už narkotikų laikymą, skelbia Australijos spauda.

Jonita Ragaišytė pirmadienį teisme prisipažino turėjusi butanediolo ir n-etilheksedrono, į metamfetaminą panašios narkotinės medžiagos. Primename, kad policija 27-erių lietuvės ir jos tuometinio vaikino Cemre Volkano bute 2017-aisiais rado tikrą narkotikų saugyklą.

„Kiek man žinoma, į Australiją atvykote kaip studentė ir su pačiais geriausiais ketinimais, – pirmadienį galutiniame bylos svarstyme kalbėjo teisėjas Christopheris Ryanas. – Tačiau tapote romantiškai susijusi su vyru, kuris jus pripratino prie narkotikų, ir jūsų gyvenimas nusirito iki to, kad tapote bename ir beturte, išskyrus jūsų tėvų finansinę paramą.“

Tuo tarpu ankstesniuose bylos nagrinėjimuose modelis sulaukė kritikos, jog atrodo nuobodžiaujanti. „Jums nieko gero nežada tai, kad sėdite spoksodama į lubas, tarsi jums šito klausytis būtų pernelyg nuobodu. Nuobodu jums bus ir moterų kalėjime“, – tąkart suerzintas lietuvės elgesio kalbėjo teisėjas, pavadindamas ją „princese“.

Buvęs J. Ragaišytės vaikinas C. Volkanas pernai buvo nubaustas laisvės atėmimo bausme už narkotinių medžiagų platinimą ir laikymą, kai policija poros bute rado kokaino, ketamino, LSD, metamfetamino, steroidų ir kitų draudžiamų medžiagų.

J. Ragaišytė į Australiją iš Lietuvos atvyko 2013-aisiais, turėdama studento vizą, ir po trejų metų susipažino su kultūristu C. Volkanu.

Lietuvė taip pat buvo prigauta su metamfetaminu savo „Chanel“ rankinėje, kuomet lankė savo vaikiną kalėjime praėjus keliems mėnesiams po jų bute surengto policijos reido.

Pačiai J. Ragaišytei oficialūs kaltinimai iškelti po metų, tačiau teisėjas padarė išimtį, remdamasis tuo, jog modelio elgesį lėmė jos „priklausomybė“ nuo C. Volkano.

Nors prokuroras prašė lietuvei skirti realią laisvės atėmimo bausmę, modelis gavo dviejų metų lygtinio paleidimo bausmę, o taip pat jai bus skirta piniginė bauda, kurią greičiausiai sumokės Lietuvoje gyvenantys J. Ragaišytės tėvai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite