Angle down Atgal

Modelis N. Campbell atskleidė, ką daro kiekviename lėktuve: man nerūpi, ką apie mane galvoja kiti

Ne paslaptis, kad supermodelis Naomi Campbell darbo ir asmeniniais reikalais dažnai keliauja po pasaulį. Moteris nemažai laiko praleidžia lėktuvuose, kuriuose knibžda įvairiausių mikrobų. Kad nesusirgtų ir visada būtų kupina energijos, vos tik ilipa į lėktuvą Naomi sutvarko ją supančią aplinką.

Su veido kauke, guminėmis pirštinėmis bei dezinfekcinėmis servetėlėmis rankose įsiamžinusi Naomi pasidalijo šia nuotrauka asmeninėje tviterio paskyroje: „Skriskite saugiai“, – rašė ji šalia fotografijos.

Modelis anksčiau yra prisipažinusi be galo bijanti bakterijų ir jų vengianti visais įmanomais būdais, net jei kartais dėl to sulaukia kreivių kitų lėktuvo keleivių žvilgsnių.

Praėjusį mėnesį apie vietos lėktuve dezinfekavimą prieš kiekvieną kelionę N. Campbell smulkiau papasakojo vaizdo įraše.

Iš Prancūzijos į Katarą keliavusi Naomi sakė, kad vos tik atsisėda į savo vietą, užsimauna porą guminių pirštinių ir drėgnomis dezinfekcinėmis servetėlėmis nuvalo visus paviršius, prie kurių liesis – nu sulenkiamo staliuko, televizoriaus ekrano ir mygtukų iki atramų rankoms, saugos diržo ir pačios sėdynės.

„Nuvalykite viską, prie ko liečiatės. Viską, ką planuojate paliesti. Taip darau kiekviename lėktuve. Man nerūpi, ką apie mane galvoja kiti. Darau tai dėl savo sveikatos ir nuo to jaučiuosi saugesnė“, – vaizdo įraše sakė Naomi.

Į kelionę ji pasiima ir sėdynės užvalkalą, kurį rankomis išsiplauna viešbutyje, bei veido kaukių.

„Kad ir kokiu lėktuvu – privačiu ar komerciniu – skrendate, žmonės ima kosėti ir čiaudėti. Tai mane… Aš tiesiog negaliu“, – tęsė modelis.

O kad kelionė neprailgtų ir tikslą pasiektų sveika ir graži, N. Campbell dar pasiima keletą drėkinamųjų veido kaukių, kuriomis pasilepina skrydžio metu.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite