Angle down Atgal

Mitingą-pasipriešinimą rengia Tarybos posėdžio metu

Šiandien Šiaulių miesto žurnalistų redakcijas bei Tarybos narius apskriejo laiškas su kvietimu dalyvauti mitinge. Žmonės sugalvojo tris savo skaudulius sujungti į vieną ir surengti, kaip jie patys vadina, pasipriešinimą. Tuo tarpu valdžia primena, kad būtent tuo metu vyks Tarybos posėdis, tad, net ir norint diskutuoti su žmonėmis, to padaryti nepavyks.

„Šiauliuose lapkričio 7 d. (ketvirtadienį ) 11 val. vyks pasipriešinimo akcija - mitingas dėl Šiaulių miesto Mero bei vadovybės savivalės mieste. Dalyvaus UAB Pabalių turgaus prekeiviai, kovojantys už tai, kad miesto valdžia neprivatizuotų jų darbo vietų - UAB Pabalių turgaus. Taip pat dalyvaus Lieporių bendruomenė, kuriems miesto valdžios dėka gręsia nesmagi kaimynystė - miesto valdžia nusprendė steigti nakvynės namus šalia daugiabučių, darželio ir mokyklos. Jungiasi ir žmonės, kovojantys dėl mieste kertamų medžių. Taip pat dalyvaus palaikantys ir pritariantys miestiečiai bei miesto svečiai“, - rašo viena organizatorių Lina Rešeliauskienė.

Sujungę tris šiuo metu populiariausias mieste temas, gyventojai pro akis praleido svarbią detalę - tuo pačiu metu prasideda Šiaulių miesto tarybos posėdis, kuriame dalyvauti yra kiekvieno nario pareiga.

„Hm, aišku, po to bus proga pasakyti, kad Tarybos nariai neateina, nesusitinka, o tokia smulkmena, kad tą dieną Tarybos posėdis, prieš tai pasitarimas, matyt nesvarbi. Aišku spėju, kad kas nors tikrai nueis miesto gelbėti, kaip praleisi tokią progą, kai ir turgaus klausimai, ir medžių gynėjai bus“, - savo socialinio tinklo paskyroje rašė Eduardas Bivainis.

Šia tema socialinėje erdvėje pasisakė ir meras Artūras Visockas. Jis sako mitinge taip pat nedalyvausiantis.

„Viešai pareiškiu, jog lapkričio 7 dienos mitinge dalyvauti nematau prasmės ir galimybių. Manau, jog „medžių gynėjai“ peržengė sveikos diskusijos ribas. Nemanau, kad jų tikslas yra medžių apsauga. Be to, šiuo klausimu reikia kalbėtis su architektais ir, galbūt, su Seimo nariais, kurie kuria teisės aktus. Mes gerbiame specialistų darbą ir teisės aktus. Dėl turgaus yra gautas Vyriausybės atstovo teikimas ir tai yra 100% teisinis klausimas. Mes turime pareigą laikytis teisės aktų. Be to, tą dieną vyks miesto Tarybos posėdis“, - informavo meras A. Visockas.

comment Skaitytojų komentarai (4)

Taip pat skaitykite