Fotografas Marius Vizbaras
Angle down Atgal

"Mis Rally Žemaitija 2019" pusfinalyje – nauja “Džentelmenų” daina ir netikėti dalyvių talentai

Savaitgalį Vilniuje, "Atittude City" klube įvyko jau antrus metus organizuojamo grožio konkurso "Mis Rally Žemaitija 2019" pusfinalis, kuriame jėgas išbandė virš 20 atrintų dalyvių iš visos Lietuvos. Komisija išrinkto 12 merginų, kurios birželio 14-tą dieną pasirodys konkurso finale Kelmėje, "Rally Žemaitija 2019" metu. Čia paaiškės kas laimės "Mis Rally Žemaitija 2019" titulą.

Renginį atidarė grupė "Džentelmenai", kurie pristatė naujausią savo dainą "Nebijok", scenoje su jais pasirodė ir visos dalyvės vilkėdamos drabužių kūrėjos Aurelijos Žebuolienės, prekinio ženklo Aurélie kolekciją, kurios gaminiai skirti nuolat skubančiai bei moderniai moteriai, siekiančiai suderinti gerą išvaizdą bei komfortą.

Į finalą pateko merginų grupės "Panteros" narės Monika Ostrenkova ir Renata Gaidan, grožio specialistė iš Vilniaus Rūta Žilionytė, 3 sūnus auginanti, lenktyninko žmona Lina Kraftė-Malasevičius iš Tauragės, šokėja, socialinė pedagogė iš Klaipėdos Eglė Girdvainytė, motociklą vairuojanti medikė iš Vilniaus Rūta Rūčinskaitė, visada besišypsanti barmenė iš Klaipėdos Raimonda Baškytė, panevėžietė raudoną "vabalą" vairuojanti Ramutė Kavaliauskaitė, šokių trenerė iš Vilniaus Marija Dudinskaja, teisės bakalaurą baigusi Greta Vėsaitė iš Kauno, barmenė-padavėja iš Kauno Ieva Burbulytė, Lietuvos persivertimų atgal rekordininkė, choreografė Augustina Pivoraitė iš Vilniaus, bulių kautynių dalyvė, vairuojanti motociklą Ema Vitkauskaitė iš Šiaulių.

Dalyves vertino kompetetinga komisija: 2018 Lietuvos ralio čempionai lenktyninkas Giedrius Notkus ir jo šturmanas Dalius Strižanas, grupės "Džentelmenai" nariai Giedrius Venslova ir Dainius Dimša, fitneso trenerė Jolanta Leonavičiūtė, renginių vedėjas Dainius Martinaitis, atlikėjas, grupės "Sare Roma" lyderis Ištvan Kvik, drabužių kūrėja Aurelija Žebuolienė, "Rally Žemaitija 2019" viena iš organizatorių Ingrida Savickienė, praeitų metų "Mis Rally Žemaitija 2018" Aušra Gudvalytė bei prekinių ženklų „ColonWell" ir „TriCollagen" atstovė, dietistė – Giedrė Arlauskė.

Pusfinalyje merginos turėjo prisistatyti, pašokti kartu su Vytautu Mackoniu, atsakyti į komisijos klausimus. Renginio metu vyko loterija,kurioje buvo galima laimėti kakava.lt įsteigtą prizą 2 bilietus į Jazzu koncertą Palangoje, barzakateriai.lt pasiplaukiojimus Neries upe su draugų kompanija, pakvietimus į "Rally Žemaitija 2019", restorano Chata BBQ Vilniuje kuponus, Tricollagen, Colonwell bei Multi-Gyn prizus.

Koncertavo atlikėja Indrė Launikonytė ir LNK projekto "Finalo ketvertas" dalyvė Lukrecija Vasiliauskaitė. Renginį vedė Raimonda Jagminaitė ir Vytautas Mackonis.

Svečiai buvo vaišinami rėmėjų Snackbox, Chata BBQ užkandžiais bei Volfas Engelman nealkoholiniais gėrimais.

Visos finalistės filmuosis grupės "Džentelmenai" dainos "Nebijok" vaizdo klipe. Finalinui turi paruošti video prisistatymus, video užduotis nominacijoms Mis Tricollagen bei Mis Colonwell, ralio komandų video pristatymus, pasigaminti specialius bikini autosporto tema.

Be nugalėtojos dar bus išrinkta Vice Mis, Mis Foto, Mis Internetas, Mis kakava.lt, Mis Elegancija, Mis ralistai bei kt.

Finalas įvyks birželio 14 d. nuo 19 val. Kelmėje. Renginys nemokamas.

Dar yra kelios vietos į Damų Rally Žemaitija 2019. Registracija vyksta www.ralismoterims.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite