Angle down Atgal

Mirklių bendruomenė žaidė baulingą

2017 m. lapkričio 16 d. Mirklių bendruomenė žaidė baulingą. Boulingas - tai tokia pramoga, kuri įtraukia. Šiame turnyre varžėsi net 26 dalyviai.

Turnyre aktyviai dalyvavo jaunimas. Trečiosios vietos medalius laimėjo Miglė ir Lukas, antrosios - Rimantė ir Ernestas, o pirmosios - Raimonda ir Klaudijus. Suaugusiųjų moterų ir vyrų tarpe trečiosios vietos medalius laimėjo Lina J. Ir Darius A., antrosios - Ernesta ir Nerijus V., o pirmosios - Laura ir Alvydas.

Malonu, kad sulaukėme didelio aktyvumo. Tai puiki galimybė pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir smagiai praleisti laiką.

Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenės 2017“. Didžiausias dėmesys buvo skirtas eismo saugumui. Norint būti saugiems pirmiausia reikia laikytis saugaus eismo taisyklių. Policijos atstovas priminė apie saugų eismą. Bendruomenės pirmininkė išdalino liemenes, atšvaitus bei kitas priemones. Užtikrinome, kad mūsų bendruomenės vaikai saugiai nuvyks į mokymo įstaigas ir sveiki grįš namo.

Esu dėkinga Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato vyriausiam tyrėjui Dariui Jonaičiui ir visiems dalyvavusiems už puikiai praleistą vakarą. Džiaugiuosi, kad galime pajausti nuostabią bendrystę.

Gražina Andraitienė

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite