Angle down Atgal

Mirė „SOS gyvūnai“ įkūrėja ir vadovė I. Reklaitytė

Mirė organizacijos „SOS gyvūnai“ įkūrėja ir vadovė Ilona Reklaitytė. Moteris sirgo onkologine liga.

Liūdną žinią feisbuke pranešė buvęs I. Reklaitytės vyras Andre Mezencevas. 

"Taip, aš nesiruošiau čia grįžti artimiausiu metu, kol kas man ne FB galvoje. Atėjau tik paprašyti jūsų pasimelsti. Ji buvo labai šviesus Žmogus. Bet kokie nesutarimai, barniai ir panašūs dalykai - tik lukštai ir pelenai. Visa tai galima nubraukti vienu rankos mostu ir pamiršti, kaip blogą sapną. Svarbiausiu liks tai, kas gera ir tikra - tai, ką ji atnešė į šį Pasaulį. O to yra labai, labai daug.

Šį video nufilmavau prieš 5 metus, kai Ilona gelbėjo dar vieną visų nurašytą ir atordytų vilties neturintį gyvūnėlį. O mes tuo pat metu ją gelbėjome iš jos viduje slypinčio vėžio nagų. Gydytojai nelabai tikėjo, kad esant 4-ai stadijai, įmanomi kokie nors stebuklai. Tačiau stebuklas įvyko - dar penkeri gyvenimo metai, pripildyti jos mylima jūra ir saule, draugų šypsenomis ir šimtais išgelbėtų keturkojų - jiems ji atsiduodavo visiškai nepaisydama savęs. Kada nors jie būtinai susitiks Ten, ir jie vėl laižys jai rankas, dėkodami padovanotą naujo Gyvenimo viltį.

Ilsėkis ramybėje.

Pasaulis tave myli", - feisbuke rašė A. Mezencevas.

Jautrų atsisveikinimą Ilonai skyrė ir „SOS gyvūnai“ organizacija.

"Mieli bičiuliai, šią naktį netekome Ilonos.

Visiems, kas VšĮ „SOS gyvūnų“ vadovę pažinojo asmeniškai, ji buvo tiesiog Ilona, Ilonytė. Mažas narsus karys, keliolika metų kovojęs gyvūnų globos fronte, nepaisant rūpesčių, nusivylimų, sunkumų, kuriuos čia tenka patirti, o pastaraisiais metais – dar ir sunkios ligos sukeltų skausmų.

Ilona visados svajojo organizuoti pagalbą gyvūnams, dar kai dauguma mūsų net nežinojo, kad yra tokia problema, kad ji tokio masto... „SOS gyvūnai“ be jos nebūtų atsiradę. Dirbti teko didžiuliais krūviais, į direktorės pareigas įėjo ir kasdienis valymas, ir skambučių atsakinėjimas kone visą parą. Kai prieglaudos infrastruktūra dar buvo minimali, šaltomis žiemomis ji likdavo nakvoti vagonėlyje ant sofutės, apgulta globotinukų, nes bijojo, kad neužgestų krosnelės arba neįvyktų gaisras. Ji priėmė į prieglaudą, į savo namų globą daugybę katinėlių ir šunų, kuriuos kiti išvadintų neperspektyviais: šlubų, senų, aklų... Daugeliui mūsų „SOS kiemelis“ tapdavo paskutine priebėga, bet niekas taip nesidžiaugdavo, kaip Ilona, kai toks senukas rasdavo tikrus namus. Ir niekas taip nesielvartaudavo, kai jie išeidavo iš gyvenimo. Ji prisirišdavo prie visų, vadino globotinius savais vaikais: „Na, vaikai, kaip gyvenat?“ O jie šokinėja aplinkui, vos nenugriaudami, džiaugiasi.

Mums be galo trūks Ilonos. Jos trūks ir Lietuvos gyvūnų globos sričiai. Visų labiausiai jos trūks jos šeimai, vaikams. Nikai, Ieva, laikykitės.

---

Negalime pakviesti atsisveikinti su Ilona Reklaityte, bet kviečiame bent namuose uždegti po žvakelę. Kai žinosime, pranešime, kokiose kapinėse ji atguls.

Ilona tikėjo, kad mirtimi viskas nesibaigia. Vaivorykštės šalyje ją tikrai pasitiks, nes meilė niekados neišnyksta be pėdsakų.", - rašoma „SOS gyvūnai“ feisbuko puslapyje.

Gyvūnų globos organizacija „SOS gyvūnai“ buvo įkurta 2008 metais.

Alfa.lt

Да, я не собирался сюда в ближайшее время, пока всё ещё не до FB. Пришёл только чтобы попросить вас помолиться. Она...

Posted by Andre Mezencev on 2021 m. vasario 1 d., pirmadienis

Mieli bičiuliai, šią naktį netekome Ilonos. Visiems, kas VšĮ „SOS gyvūnų“ vadovę pažinojo asmeniškai, ji buvo tiesiog...

Posted by VšĮ „SOS gyvūnai“ on 2021 m. vasario 2 d., antradienis
comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite