Angle down Atgal

Mirė aktorius Raimundas Lukšas

Pranešama, jog ketvirtadienį netikėtai mirė aktorius, skaitovas Raimundas Lukšas. Jis ėjo 57-uosius metus. Žinią apie bičiulio mirtį feisbuke pranešė Audrius Bačiulis.

„Visiems, kas pažinojo Raimundą Lukšą. Amžiną jam atilsį. Mirė vakar, atrodo, infarktas. Daugiau nieko nežinoma. Egle rūpinasi vaikai.

P.S. Raimis nebus įtrauktas į mirusiųjų nuo COVID-19 epidemijos statistiką, nors yra pati tikriausia viruso auka. Daug tikresnė, nei 98-erių metų mokslininkė ar nuo maliarijos miręs keliautojas.

Raimis mirė nuo streso, sukelto suvokimo, kad dėl karantino visi jo darbai prarasti labai ilgam, gal net suvisam. Jis buvo aktorius, skaitovas, turėjo renginius mokyklose per visą Lietuvą ir ekskursijų vadovas po Vilnių, Lenkiją ir Baltarusiją.

Tokiuose darbuose labai svarbus nuolat palaikomas įdirbis ir ryšiai, kurie savaime pradeda trūkinėti, vos tik atsiranda ilgesnė pauzė. O karantinas nupjovė viską - mokyklos uždarytos, kelionės nutrauktos, žmonės be pinigų ir net kai viskas vieną dieną atsikurs, klasikinė literatūra ir kelionės po LDK šlovės vietas nebus jų prioritetų sąraše.

Raimis tai labai skausmingai išgyveno, skambino, klausė, kiek viskas gali tęstis, koks gali būti žmonių elgesys gyvenimui grįžus į normalias vėžes. Tarėsi, kaip užkurti Patreoną nuotoliniam darbui su moksleiviais.

Bet net mintis nekilo, kad viskas gali va taip imti ir nutrūkti. Jis buvo vos trejetu metų už mane vyresnis.

Bet stresas tuo ir baisus, kad jis graužia nepasebimai, ne kūną, bet sielą. Kažkuris anglosaksas yra labai taikliai pavadinęs šitą dėl COVID-19 sukeltą psichozę ne epidemija, bet infodemija. Ir niekas neskaičiuoja, kiek gyvybių ji nusineša“, – feisbuke paskelbė mirusiojo bičiulis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite