Angle down Atgal

Minupiškai rinkosi į šventę „Pabūkime kartu“

Liepos 23 d. popietę minupiškiai ir aplinkinių kaimų gyventojai skubėjo prie bendruomenės namų paminėti Minupių kaimo bendruomenės 16-ąjį ir Šatrijos Raganos gimnazijos Minupių universalaus daugiafunkcinio centro 13-ąjį gimtadienius. Bendruomenės narius, partnerius, šventės svečius ir dalyvius pasveikino Minupių  kaimo bendruomenės siela – pirmininkė Eurika Drungilienė.

Šventė prasidėjo muzikiniu sveikinimu – Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Pašilėnų universalaus daugiafunkcinio centro moterų vokalinio ansamblio „Vėjūnė“, vadovaujamo  Romualdo Pečeliūno, dainomis. Pirmininkė Eurika Drungilienė dėkojo kiekvienam bendruomenės nariui, prisidėjusiam prie sėkmingo bendruomenės gyvavimo, linkėjo visiems drauge linksmai praleisti laiką, pasidžiaugti per 16 metų nuveiktais darbais, pasiektais rezultatais.

 Bendruomenę sveikino atvykę partneriai, svečiai, tarp jų – Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas, Egidijus Ūksas, kuris nuoširdžiai pasveikino Minupių bendruomenę ir pabrėžė, kad jos išskirtinis bruožas yra rūpinimasis ne tik savo vietos gyventojų gerove, bet ir parama dar­žo­vė­mis ir ki­tais kai­miš­kais pro­duk­tais Kel­mė­je esan­čiai Sa­ma­rie­čių lab­da­ros val­gyk­lai. Tai vie­nin­te­lė Kel­mės ra­jo­no bend­ruo­me­nė, už­sii­man­ti to­kia sa­va­no­riš­ka veik­la. Gražus bendradarbiavimo pavyzdys yra ir su Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Minupių universaliu daugiafunkciniu centru.

 Užvenčio seniūnas Linas Mačernius padėkojo už nuoširdžius darbus, dovanojusius naujas patirtis, sustiprinusius bendruomenės ryšius, linkėjo toliau drąsiai įgyvendinti svajones, bendradarbiauti ir didžiuotis pasiektais rezultatais. Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Lina Balčiūnienė džiaugėsi bendruomenės aktyvumu, vykdomais sveikatos stiprinimo projektais, rengiamomis paskaitomis, kurias veda šio biuro specialistės.

 Bendruomenę sveikino ir Kelmės rajono savivaldybės tarybos narys, Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio padėjėjas, Kęstutis Bilius, taip pat Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos atstovė Edita Anglickienė, Kolainių kaimo bendruomenės pirmininkė Vaida Linikienė.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite