Angle down Atgal

Ministro Jaroslav Narkevič bėdos nesibaigia: įtariamas brakonieriavimu Trakų rajono ežere

LNK televizijos laidos KK2 redakcija gavo net keletą pranešimų apie Trakų rajone, Gilūšio ežere, vykdomą neteisėtą žvejybą – brakonieriavimą tinklais. Laidos žiūrovai informavo, kad neteisėtą žvejybą esą vykdo ne bet kas, o Susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič.

Ministras Jaroslav Narkevič iš tiesų turi sodybą prie Gilūšio ežero. Sodyba gražiai prižiūrėta, ribojasi su ežeru. Tačiau KK2 žurnalistams atvykus į įvykio vietą ministro namie nėra. Ežere nesimato ir jokių valčių.

Ministro kaimynystėje kaimo turizmo sodybą turi ponia Jurgita. Moteris po ilgų įkalbinėjimų sutiko pabendrauti su KK2 žurnalistais. Jurgita neneigė, kad ministro nelegalus hobis jai puikiai žinomas: „Jis draugiškai man pasakė, kad jam galima. Tai, vadinasi, galima”, - šio antradienio vakarą KK2 laidoje kalbės ministro kaimynė.

Ministro tinklais Jurgita susidomėjo, kai Gilūšio ežere drastiškai sumažėjo žuvies. Ir po vieno labai keisto įvykio - kartą Jaroslav Narkevič netikėtai užėjo į jos kiemą. Ir iš niekur nieko pareikalavo grąžinti tinklus.

„Jis dar buvo Seimo narys. Pasakė: atiduokit tinklus. Sako, matau, kad tinklai tempti ant jūsų kranto”. Pasirodo, ministras ežere pasigedo trijų tinklų. Politikas neva matė, kaip juos pavogė. O vagis atplaukė į Jurgitos sodybą.

„Aš sakau, nėra pas mane, nieko nežinau. O paskui man „daėjo”, pas ką tie tinklai. Toks kaimietis parsinešė tuos tinklus su žuvim. Supratau, kas jis, nes kartkartėmis atvažiuoja pas mane, valties paprašo pažvejot. Aš jam paskambinau ir paprašiau, kad grąžintų tinklus, nes aš nenoriu pyktis, o mane įtaria”.

Jurgitos taip vadinamas kaimietis tinklus atvežė. Tačiau tuomet ministras Narkevič neva pasigedo jam priklausančios žuvies ir dar vieno tinklo.

Ar ministras žurnalistams prisipažins vykdęs neteisėtą veiklą – brakonieriavimą? Kas gresia už tokius pažeidimus? Kas atlygins gamtai padarytą žalą?

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite