Angle down Atgal

Ministerija siūlo mokslo metus baigti birželio 1 dieną

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija siūlo mokslo metus baigti birželio 1 dieną, vėliau mokyklai nusprendus galėtų tęstis neformalaus švietimo veiklos, individualios konsultacijos vaikams.

„Atsižvelgiant į esamą ekstremalią situaciją šalyje ir jau įsibėgėjusį mokymą nuotoliniu būdu, vaikų aprūpinimą kompiuterine įranga, bendrojo ugdymo mokykloms siūlome ugdymą organizuoti iki pat birželio 1 dienos“, – sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

Kaip praneša ministerija, kitos edukacinės veiklos mokykloje nuotoliniu būdu ar įprastu, jei karantinas bus pasibaigęs, galėtų ir toliau vykti – neformalaus švietimo veiklos, individualios konsultacijos vaikams, kuriems reikia papildomos ugdymo pagalbos.

Pasak A. Monkevičius, ministerija šią ir kitą savaitę tęsia konsultacijas su savivaldybių, mokyklų vadovų, mokytojų ir mokinių atstovais dėl mokslo metų baigimo, tačiau jau dabar pažymima, kad mokslo metai neturėtų baigtis anksčiau negu birželio 1 dieną.

Po minėtų konsultacijų, įvertinus suinteresuotų šalių siūlymus dėl mokslo metų baigimo, bus pateiktos atitinkamos rekomendacijos mokykloms, teigiama pranešime.

Ministras pabrėžia, kad ypatingas dėmesys turi būti skiriamas abiturientams, kad jie galėtų maksimaliai pasirengti birželio 22 dieną prasidėsiančiai egzaminų sesijai.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija prašo, kad mokyklos ir savivaldybės ar kiti jų steigėjai iš anksto rengtųsi visuotiniam nuotoliniam mokymui, jei karantinas tęstųsi ir pasibaigus mokinių atostogoms.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite