Minėdami Policijos dieną šiauliečiai rungėsi varžybose

Reporteris Monika Etaplius žurnalistas

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai praėjusią savaitę surengė sporto varžybas, skirtas Lietuvos policijos dienai paminėti.

Pirmą kartą surengtos virvės traukimo ir tradicinės jėgos trikovės varžybos. Virvės traukimo varžybose rungėsi 6 komandos. Jas sudarė po 4 vyrus ir 1 moterį. Viena komanda iš Kelių policijos tarnybos, dvi - iš Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato ir net trys komandos iš Patrulių rinktinės.

Varžybų organizatoriai dėkoja Ramunei Beržanskienei, Robertui Radavičiui, Aurelijui Koskui, kad šie subūrė komandas ir sudarė sąlygas dalyvauti varžybose.

Trečią vietą virvės traukimo varžybose iškovojo Šiaulių aps. VPK Šiaulių m. ir r. PK komanda, kurią sudarė Artūras Talijūnas, Artūras Uznys, Inesa Gavrilova, Artūras Talijūnas ir Žilvinas Drąsutis. Antrą vietą iškovojo Šiaulių aps. VPK Šiaulių m. ir r. PK komanda, kurią sudarė Ovidijus Brazys, Andrius Saliamonavičius, Martynas Simonaitis, Deimantė Augytė ir Žydrūnas Brinkis. Varžybų čempionais tapo Kelių policijos tarnybos komanda. Komandai atstovavo Šarūnas Jocius, Saulius Vyčas, Mantas Krasauskas, Ingrida Jurkutė ir Edgaras Kiaušinis.

Dėkojame varžybų teisėjui Edikui Petkui už aukšto lygio teisėjavimą, o Artūrui Talijūnui už pagalbą organizuojant varžybas.

Jėgos trikovės varžybų dalyviai turėjo atlikti tris rungtis: rauti 24 kg girą per 4 min., stumti 60 kg štangą per 1 min., nešti keturis bokso maišus 19 metrų. Į varžybas atvyko 8 dalyviai, tarp jų ir 1 moteris - Neringa Slavinskaitė. Susumavus visų trijų rungčių rezultatus paaiškėjo, kad trečią vietą užėmė Danielius Budrys. Antrą vietą iškovojo Klaudijus Radušis. Ir varžybų nugalėtoju tapo Saulius Norušaitis. Šių sportininkų pagrindu bus sudaryta Šiaulių aps. VPK jėgos trikovės rinktinė, kuri dalyvaus Lietuvos policijos jėgos trikovės varžybose lapkričio mėnesį Panevėžyje.

Dėkojame Valdui Bartušui už renginio įamžinimą.