Angle down Atgal

Mineapolyje į protestuotojų minią įsirėžus automobiliui, žuvo žmogus

Mineapolyje vienam vyrui nukreipus savo automobilį į protestuotojų minią žuvo viena moteris, o dar trys žmonės buvo sužeisti, pirmadienį pranešė policija.

Demonstrantai protestavo prieš birželio 3-iosios incidentą, kai JAV maršalai Mineapolyje nušovė juodaodį. Automobilio vairuotojas, kuris, pasak policijos, galėjo būti apsvaigęs nuo narkotikų ar alkoholio, savo mašiną į protestuotojų grupę nukreipė prieš pat vidurnaktį.

„Protestuotojai ištempė įtariamąjį iš automobilio ir, kaip pranešė liudininkai, pradėjo vairuotoją mušti, – sakoma Mineapolio policijos pareiškime. – Pareigūnai atvyko ir sulaikė vairuotoją.“

Viena kritinės būklės moteris buvo nuvežta į ligoninę, bet nuo patirtų sužeidimų mirė, nurodė policija.

Į minią įsirėžusio automobilio vairuotojas taip pat hospitalizuotas.

„Pradinis tyrimas rodo, kad vairuotojo vartoti narkotikai ar alkoholis galėjo prisidėti prie šios avarijos“, – sakoma pranešime.

Demonstrantai protestavo prieš Winstono Boogie Smitho (Vinstono Bugio Smito) žūties JAV maršalams bandant jį sulaikyti dėl šaunamųjų ginklų įstatymų pažeidimų.

W. B. Smithas buvo nušautas kiek daugiau nei metai po incidento, kai dėl Mineapolio policijos veiksmų mirė areštuojamas 46 metų juodaodis George'as Floydas (Džordžas Foidas).

Buvęs policijos pareigūnas Derekas Chauvinas (Derekas Šovinas) balandį buvo nuteistas dėl G. Floydo nužudymo, visame pasaulyje išprovokavusio protestus prieš rasinę neteisybę ir policijos brutalumą.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite