Angle down Atgal

Migrantų maitinimo konkursą Druskininkuose laimėjo mero bendražygis

Migrantų maitinimo konkursą Druskininkuose laimėjo mero Ričardo Malinausko politinio bendražygio, savivaldybės tarybos nario Vido Stašinsko įmonė, opozicija kelia abejonių dėl skaidrumo ir paslaugos kainos, skelbia lrt.lt.

Pasak portalo, iš viso su bendrove „Minolga“ liepos mėnesį sudarytos trys sutartys, galiojančios iki lapkričio 8, 22 ir 29 dienos, jų vertė – beveik 259 tūkst. eurų. Pirkimus laimėjusi įmonė už maistą ir higienos prekes paprašė 15 eurų sumos vienam žmogui.

Į tarybą V. Stašinskas pateko su mero komitetu „Už Druskininkus su Ričardu Malinausku“, šiuo metu jis priklauso frakcijai „Nuosaiki opozicija“. Opoziciniai konservatoriai abejoja kainų pagrįstumu, taip pat pabrėžia, kad už 15 eurų sumą migrantams nėra duodama šilto maisto, nors tos pačios bendrovės sutartyje su ligonine maitinimas tiekiamas triskart pigiau.

Pats V. Stašinskas tvirtina, kad jo politinė veikla neturėjo jokios įtakos konkurso laimėjimui, o kainą sudaro ne tik prekės, bet ir transportavimo, kitos išlaidos, užtikrinimas, kad paslauga būtų kokybiška ir teikiama nustatytais terminais. R. Malinauskas taip pat atmeta kaltinimus neskaidrumu, pabrėždamas, kad maitinimas pirktas „ekstremaliomis sąlygomis“, o migrantai šiuo metu gauna ir karšto maisto.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite