Angle down Atgal

Miglė Kajėnaitė dalyvavo respublikinėje dailės olimpiadoje

Gegužės 4 dieną Mažeikiuose vyko 25-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada, sukvietusi geriausius jaunuosius dailininkus, jų mokytojus ir vertintojus. Šių metų dailės olimpiados I ir II etapo tema - Mano Lietuva: minime Pasaulio lietuvių metus. Darbuose atsispindėjo Lietuvos gyvenimo grožis, mūsų įvairiataučio krašto tradicijų įvairovė europinės ir pasaulinės kultūros kontekste.

III etape, kuris vyko Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje, buvo paskelbta dar viena tema: Žemaitijos aviacija, Jė žemaitis ožsėspėrs, ėr i debesi ispėrs! Ignalinos rajonui atstovavo Ignalinos kultūros ir sporto centro mokinė Miglė Kajėnaitė. Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagyrimo raštais buvo apdovanota 11 mokinių. Tarp kurių buvo ir Miglė.

Į olimpiados vertinimo komisiją buvo pakviesta Ignalinos kultūros ir sporto centro Dailės studijos vadovė mokytoja ekspertė Nijolė Trinkūnienė. Kol mokiniai atliko kūrybines užduotis, mokytojai dalyvavo užsiėmimuose Mažeikių muziejuje, klausėsi mokytojų pedagoginės patirties naudojant netradicines medžiagas kūryboje, jiems buvo organizuota ekskursija po miestą.

Miglės Kajėnaitės piešinys
Miglės Kajėnaitės piešinys
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite