Miestų taurės Kaišiadorių dviračių lenktynes laimėjo L. Talačka

Kaunas

Pixabay.com asociatyvi nuotr.

Reporteris OrintaŠaltinis: Etaplius.lt

44542

Miestų taurės trečiojo etapo plento dviračių lenktynės sekmadienį finišavo Kaišiadoryse. Sportininkai, veteranai, mėgėjai ir vaikai lenktyniavo keturiose distancijose.

Elite 135 km distancijos lenktynes užtikrintai laimėjo Lukas Talačka („Top Team Cycling“) - 3 val. 18 min. 12 sek. Antras 6 sek. atsilikęs finišavo Pierre'as Gibourdelis („Velonova-Bioracer“), kartu su L. Talačka dalyvavęs rezultatyviame pabėgime trečiajame rate ir abu išlaikė persvarą prieš juos besivejančią grupę.

Trečiosios vietos finišo sprinte greitesnis buvo Darijus Džervus („Memel“). Šie sportininkai laimėjo Kaišiadorių mero taurę 135 km distancijos absoliučioje įskaitoje ir atitinkamai pasidalino 1-3 vietas V-Elite amžiaus grupėje.

135 km jaunimo (iki 23 metų) grupėje pirmas finišavo Mantas Januškevičius („Klaipėda“), antras - Povilas Šideikis („Koldas-Garmin“), trečias - Kasparas Punkrys („Klaipėda“).

V-Masters veteranų tarpe grupės sprinte niekam nenusileido Vytautas Blockis („Koldas-Garmin“). Antras liko Elijus Čivilis („Top Team Cycling“), trečias finišavo Rimas Petrusevičius („Velonova-Bioracer“).

135 km komandų įskaitoje pirmavo „Velonova-Bioracer“. Antra buvo „Klaipėdos“ komanda, trečia - „Velopeak Hunters“ ekipa.

Iš viso klasifikuoti 36 Elito distancijos dviratininkai.

90 km Masters distancijos absoliučioje įskaitoje nepralenkiamas buvo Vilmantas Vilinauskas („Velo Ghost Veloma“) iš Klaipėdos. Antras buvo jo komandos draugas Simas Kondrotas (abu iš V30 grupės). Trečias - Kęstutis Patinskas (V50, „Velonova Bioracer“).

Veteranai Miestų taurėje lenktyniavo 30, 40, 50, 60 metų amžiaus grupėse. V40 pirmas buvo Dainius Simonavičius („Velomanai“), V60 grupėje - Vytautas Mažeika („DK Alytus-Nikeliuotas špykis“).

90 km Moterų veteranių tarpe absoliučiai greičiausia ir M30 pirmos vietos nugalėtoja viešnia iš Rygos Liuba Smirnova (ZZK). M40 grupėje pirmoji vieta atiteko Astai Jonuškaitei („Antaris“).

90 km Masters komandų įskaitoje nugalėjo „Velo Ghost Veloma“, antrąją vietą užėmė - „Velomanai“, trečiąją - „Velo Šiauliai“.

90 km distancijoje klasifikuoti 54 dviratininkai.

Vaikinai jaunučiai V16 varžėsi 45 km distancijoje. Greičiausiai šią distanciją įveikė Žygimantas Norutis („Vitus“). Mėgėjų 45 km distancijoje finišavo 53 dviratininkai.

Po trijų Kauno, Gargždų ir Kaišiadorių etapų Elito distancijos bendroje įskaitoje pirmauja Lukas Talačka, antras - Pierre'as Gibourdelis, trečias - Rimas Petrusevičius.

Miestų taurės ketvirtasis etapas vyks liepos 29 dieną Šiauliuose.