Angle down Atgal

Mielagėnų senelių globos namuose švęstos Antaninės ir sveikintos jubiliatės

„Kartais laimė pasireiškia mažyčiais dalykais: ant lovos murkiančia kate, geru žodžiu, danguje pasirodžiusia vaivorykšte...,– tokiais žodžiais šventę Mielagėnų senelių globos namuose pradėjo direktorė Milda Dikmonienė. O šventė buvo išties graži. Pasveikintos 90-ojo jubiliejaus sulaukusios Valerija Meilienė ir Antanina Kadžiūtė, taip pat švęstos Antaninės.

Jubiliates ir Antanus sveikino, sveikatos, gerumo ir pagarbos linkėjo savivaldybės meras Justas Rasikas, seniūnas Saulius Zabolevičius, klebonas Marijonas Savickas, globos namų darbuotojai. Na o pati direktorė kartu su savo pagalbininkais Rūta ir Antanu senolius ir svečius linksmino dainomis. Dabar čia muzika ir dainos skamba labai dažnai, švenčių senelių globos namuose netrūksta. „Anksčiau mūsų seneliai tik išgyveno, buvo viskuo aprūpinti, pamaitinti, o dabar jie gyvena...",– gerais pasikeitimais džiaugėsi klebonas.

Po sveikinimų ir koncerto visi pakviesti į lauką, kur jau garavo net iš Palūšės atvykusio kulinarinio paveldo meistro Stasio Rastenio virta skanioji žuvienė. Valgyta ne tik žuvienė, bet ir mūsų krašto kulinarijos šedevras – Zitos Raketienės keptos mielinės spurgos, ragauta braškių. „Gyvenimas nėra jau toks blogas, kai aplink jus tiek daug globojančių ir besirūpinančių žmonių. Na o aš jus aplankysiu dar ne kartą. Su klebonu ir direktore turim tam tikrų reikalų, kuriuos turėsime kartu išspręsti. Nuo šiol kiekvienoje seniūnijoje, taip pat ir Mielagėnuose, lankysis ne tik meras, bet ir administracijos vadovai, kurie galės išgirsti problemas iš pirmų lūpų, o žmonėms bus parodytas dėmesys, nes kiekvienam svarbu būti išklausytam...“,– kalbėjo meras.

Kartu su direktore meras apžiūrėjo globos namų patalpas, aplankė iš lovų nesikeliančius senelius. Dabar šiuose šviesiuose, puikiai sutvarkytuose, paveikslais išpuoštuose nameliuose gyvena 68 senoliai, dirba 28 darbuotojai. O žmonės čia atkeliavę su įvairiais likimais, skaudžiomis patirtimis. Ir gyvenimas čia, pasak klebono, verda visomis prasmėmis, pasitaiko visko. Didžiausios pagarbos vertos senelius prižiūrinčios moterys, jos vadinamos gerosiomis fėjomis. Meras senelių globos namų vadovei ir darbuotojams linkėjo kantrybės ir sėkmingo darbo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite