Angle down Atgal

Mia oficialiai skiriasi su N. Antanavičiumi: teismą pasiekė skyrybų dokumentai

Atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia oficialiai skiriasi su vyru Nerijumi Antanavičiumi. Nors žinia apie skyrybas pasklido dar 2018 m. balandžio mėnesį, skyrybų prašymas teismą pasiekė tik šių metų gruodį.

Kaip skelbia naujienų portalas 15min, skyrybos vyksta dėl vieno iš sutuoktinių kaltės.

Dar visai neseniai žinoma atlikėja feisbuke paskelbė apie naujus jausmus Mantui, kurio pristatyti žiniasklaidai nepanoro. Tad tikėtina, kad nauji jausmai irgi galėjo paskatinti skyrybas.

Apie santykių krizę moteris buvo prakalbusi ir anksčiau. Mia prisipažino išgyvenusi depresiją, kuri net neleido pakilti iš lovos ir koncertuoti. Mios vyras gyveno su teismo apribotomis teisėmis ir nešiojo apykoję ir yra teisiamas dėl ne vieno sunkaus finansinio nusikaltimo, sukčiavimo ir smurto. Atlikėja neslėpė, kad Nerijus neprotingai išleido jos dešimt metų kauptas santaupas ir po nesėkmingai įkurto restorano Druskininkuose paliko jai mokėti skolas ir sugadino reputaciją.

„Aš norėjau perkąsti ranką jam, aš taip pykau, jūs neįsivaizduojate. Ir ant savęs kaip pykau, idiote tu, galvojau, šitiek metų pragyvenai, taip protingai dėliojaisi finansus ir dabar šitaip pasielgti kvailai, tai reikia išvis smegenų neturėti. Tikrai labai pykau“, – per itin atvirą interviu prisipažino Mia.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad Mia ir Nerijus susituokė 2015-aisiais.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite