Angle down Atgal

Mes vėl finišo tiesiojoje

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurią Etaplius.lt redakcija neatsako. 

Merkurijus sekmadienį apsisuko iš atbulinės eigos, šiandien išsitiesina ir iki kovo vidurio, judėdamas retro kilpa, bet jau direktyviai, padės išspręsti nuo sausio vidurio pastrigusius reikalus. O įsibėgėjęs, ypač prisijungus Marsui, kovą ir balandį pažers kontaktų, judėjimo bendravimo ir pirkinių. Svarbu – greitis. Pavojus – rožiniai akiniai.

Darbotvarkėje: verslo kontaktai, pirkiniai ir potvarkiai

Atidėti susitikimai įvyks, sutartys bus pakoreguotos ir pasirašytos, „pasiklydusios“ prekės ar klientai ras kelią, egzaminai ir atsiskaitymai pavyks, konfliktai išsispręs. Kas ieško, ras sau tinkamą konsultantą, automobilio ar kt. technikos meistrą, įsigys automobilį, išmanią buitinę ar asmeninę techniką. Jei tokių planų turite, nedelsdami imkitės paieškų ir griebkite!  (Ypač aktualu Vandeniams, Dvyniams ir Svarstykėms, taip pat ir Mergelėms).

Teikite prioritetą šiuolaikiškiems, inovatyviems, greitiems, skaitmenizuotiems produktams, paslaugoms, specialistams. Tik atsargiai 24-26 d., kad dėl išaugusio apetito, prabangos ir meilės troškimo nepermokėtumėte pinigų ar savo ego „karūna“ neperspaustumėte mylimų ir artimų žmonių (tai ypač aktualu Liūtams bei tiems, kurių asmeninės planetos yra Liūte).

Socialiniame ir politiniame gyvenime „iš stalčių ir iš po stalų“ bus ištraukti ir priimti nauji įstatymai ar senųjų korekcijos. Ir taip greitai, kad nespėsime sureaguoti ir pajusime, kai jau teks su tuo gyventi. Tikėtina, kad Lietuvoje tai bus susiję su finansais (NT, santaupomis tiek bankuose, tiek privačiuose fonduose, kreditavimo sistemomis, mokestine aplinka). Atsiras daugiau saugumo, bet ir daugiau kontrolės. Darbo srityje irgi. Bet čia vėl atskira tema (šiuosyk jūsų netrikdysiu).

Meilė svaigins

Atšils ir meilės bei partnerystės reikalai. Nes Venera pereis į Žuvis, kur jau vieši Saulė, juos pasivys Merkurijus, o ten pat pat jau senokai įsitaisęs Neptūnas, tad visi plūduriuosime beribės ir besąlygiškos meilės bangose, tik bus svarbu nenuskęsti (savi)apgaulėje ar alkoholio svaiguly.  Ypač netikę „rožiniai akiniai“ bus kovo pabaigoje. Moterys bus svajingos ir tikės kone visais „princas“, o „makaronų ant ausų“ mada bus ne mažiau pavojinga už jau minėtus akinius. Bet geriau tesvaigina meilė ir menas negu alkoholis ar fanatizmas (bet koks: religinis, politinis ir t.t.) ir sąmokslo teorijos (venkite visokių baisybių pranašų ir panikos skleidėjų).

Manau, daugeliui praeita savaitė buvo „oi, kaip nesaldi“ dėl nesusikalbėjimo, reikalavimų, spaudimo ir apribojimų, kai ypač norėjosi laisvės ir permainų. Net Dangaus kanceliarija buvo „užpustyta sniegu“, veikė tik asmeninis „paštas“.

Meilės ir santykių srityje tokių aštrių aspektų šiemet nebeturėsime (nebent jūsų asmeninis horoskopas rodo kitaip). 

Pokyčių pirmas skambutis 

Tačiau tai, kas „užsidegė raudona lempute“ vasario 16 -19 dienomis (nesvarbu, kokioje gyvenimo srityje: santykių, karjeros, namų ar sveikatos) „mirksės“ visus metus ir reikalaus pokyčių, tuo pat metu laikantis disciplinos, taisyklių, prisiimant atsakomybę. Užfiksuokute šiuos įvykius sau atmintyje, kalendoriuje ar dienoraštyje (kas rašote) ir būkite nusiteikę grįžti prie jų „su trenksmu“ birželio viduryje, o jei nepavyks išspręsti – tai dar ir per Kalėdas!!! 

Jei nieko nenutiko, vadinasi, jokių jūsų svarbių taškų Saturnas su Uranu neužkabino ir galite „žiūrėti spektaklį“, kaip tai vyksta su kitais. Jei nesate tikri, ar pavyks išlikti neutraliais stebėtojais, pasistenkite prisiminti 1999-2000 m. Jei tada vyko pokyčiai – bus ir dabar. Tik įvykiai nebūtinai pasikartos ta pačia kryptimi (net labiau tikėtina, kad atvirkščiai). 

P. S. Kai stirnos iš miško užšalusiu ledu išbėga, apsuka kilpą aplink sodybas ieškodamos maisto, jos grįžta savo pėdsakais sočios, kartu ir žinodamos, kad ši trasa greitai ištirps. Taip ir mes, turime išspręsti atidėtus klausimus retro kilpoje ir priimti sprendimus. Laikas!!! Beje, laikas labai tinkamas visa ko aktyviai pradžiai ar tęstinis veiklai iki pat balandžio 27 d., kol danguje nėra nė vienos retrogradinės planetos ir užtemimai dar toli. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite