Angle down Atgal

Mes ir vėl susitikom

Kai rudens darbai nudirbti, Kaišiadorių TAU Žaslių skyriaus klausytojai ir vėl sugrįžo į kultūros centrą, kur laukė graži mokslo metų pradžios šventė.

Juokas, šypsenos, šilti apsikabinimai, - taip po vasaros sutikome vieni kitus.Senjorus pasveikino TAU rektorė Teresė Kazlauskienė. Administratorė Modesta Bartkutė supažindino su studijų programa – laukia daug įdomių užsiėmimų.

Trečiojo amžiaus universiteto studentų pasveikinti atvyko rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Nasevičius, kiekvienam klausytojui paruošęs dovanėlę – knygos skirtuką su prasmingais žodžiais ir gražiu rudenišku vaizdu. Į šventę atskubėjo ir Žaslių seniūnijos atstovės.

Smagios, veiklios, darbščios, kūrybingos Žaslių krašto senjorės. Jos ne tik gerai lanko paskaitas, bet turi dar daug kitų veiklų. Gėrimės Dalės Adamonienės, Genutės Baubonienės, Janės Sabakonienės, Ramutės Juozapavičienės, Elenos Kondrotienės megztais, siuvinėtais, nertais vąšeliu darbais. Kokias nuostabias gėlių ir vaisių puokštes kuria Regina Porakienė! Daug eilių, dainų, išgyventų siela ir širdimi, sudėta Ramutės Mikulienės sąsiuviniuose. O štai Janinai Kaleinikienei galėtų ir jauni žmonės pavydėti. Ne kiekvienas jų turi tiek energijos, kiek jos turi Janina. Senjorė puikiai lanko paskaitas, nepraleidžia renginių ne tik Žaslių kultū
ros centre, bet ir aktyviai lankosi spektakliuose, koncertuose Kaišiadoryse. Dainuoja Žaslių kultūros centro liaudiškos muzikos kapeloje ,,Žasla“, su drauge Nijole Juodiene dar lanko Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Kaišiadorių rajono bendrijos ansamblį ,,Rūta žalia“. Dar Janina vaidina Žaslių kultūros centro suaugusiųjų dramos kolektyve. Moteris turi nuostabias rankas – pati puošiasi tik savo megztais kostiumėliais, suknelėmis. Kiek jų numezgusi šeimos nariams, artimiesiems, draugams – jau ir nesuskaičiuoja. O pirštinių, kojinių, skarų, staltiesių – kas pamato, negali atsigrožėti. Ir negali suprasti, kada dar Janina atranda tam laiko...

Buvimas kartu – neįkainojama vertybė, dovana. Taip neleidžiama vienas kitam liūdėti, nuobodžiauti. Čia atrandama dvasios ramybė, gimsta idėjos naujiems siekiams, darbams. Svarbiausia, kad lydėtų gera sveikata. To Trečiojo amžiaus universiteto klausytojams ir buvo labiausiai linkima. O kad šventė būtų dar smagesnė – dovanotas ir koncertas. Savo pasirodymu susirinkusius pradžiugino Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos romansų ansamblis „Svajonė“, vadovas Liutauras Milišauskas.

Valė Kurgonienė, Kultūrinių renginių organizatorė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite