Angle down Atgal

Mes atsidūrėme gatvėje ne savo noru...

Ar žmogus vertas žmogaus vardo? Kodėl mes elgiamės lyg gyvuliai, nors gyvuliai kartais elgiasi geriau nei žmonės... Gyvulys ar Žmogus tu esi po to, kai išmeti į gatvę gyvūną, nes tu už jį ATSAKINGAS ir tu NEPASIRŪPINAI, kad jis būtų saugus..?

Mūsų tiek daug... daug mažų ką tik gimusių, aklų ir patiklių. Daugelis mumis pasigroži, ženkliai daugiau mus palieka gamtai. Pvz., "bus kaip bus", "gamtos atranka", "išgyvena stipriausi" arba pats populiariausias - "visų neišgelbėsi"... Na, kaip ir taip, bet...!

Masė gyvūnų patenka į gatvę ir dauginasi dėl žmogaus neatsakingai priimtos ar padovanotos dovanos GYVŪNO! Kodėl dovanos? Nes pirkto yra gailiau... nes čia dalyvavo ponas advokatas "pinigas", bet visko ir čia pasitaiko. Štai taip, pavasarį ir rudenį turim jūras mažylių... VISŲ NEIŠGELBĖSIM, BET...!!! DĖL TŲ, KURIUOS MATOM, PASISTENKIME!!

Mažas bejėgis katutis ar šunelis belaukiantis mamos gatvėj, žolėje, po balkonu, stotyje.. .kaip ir nėra saugios vietos. Kodėl turim padėti?? Todėl, kad kažkada... labai senai norėjom naminio pūkuoto gyvūnėlio ir prisijaukinom. Po to. pabodo ar nesuvaldėm dauginimosi ir "pabiro" valkatukų. Norėjom įvairių veislių.. .dauginom. jei pavyko - ok, nepavyko - į gatvę. Štai taip turim pilnus kiemus, pavargusių širdelių. Būkim sąmoningi, turėdami savo rate besidauginantį katulį ar šunelį, "įsikiškime į gamtos reikalus" sterilizuokime/kastruokime, o jei yra mažyliai, suteikim šansą gyventi ir rasti NAMUS, nes kas kitas padės jei ne MES... MES VISI KARTU...

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/namukasgatvinukui/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite