Angle down Atgal

Merūnas išsidavė – nežino, kiek procentų yra PVM

Jau šeštadienį 19.30 val. BTV eteryje – premjera. Lietuvoje kurtame šou „Protas ir jėga“ susirungs duetai, kurių vienam dalyviui bus patikėta įveikti fizinio pasirengimo reikalaujančias užduotis, o antrajam – viktorinos tipo klausimus. Vienas jau pirmojoje laidoje pasirodysiančių duetų – sportinį iššūkį priėmęs Dainius Adomaitis su operos solistu Merūnu Vitulskiu. 

 

Kol Dainius išbandys savo jėgas ant mechaninio buliaus ir kitose fizinėse rungtyse, Merūnui teks nelengva užduotis įrodyti savo žinias be galo skirtingose srityse: pop pasaulio paslapčių, kelių eismo taisyklių, sporto, istorinėse, geografinėse ar matematikos užduotyse.

Laidos vedėjas Rolandas Mackevičius, uždavęs klausimą apie pieno kainą su pridėtinės vertės mokesčiu, liks nustebintas. „Merūnai, norėtum dabar Vitulskienei paskambinti? Ji šeimoje atsakinga už tokius klausimus, ar ne? Ar tu bent įsivaizduoji, kiek PVM yra procentų?“ – netikėdamas klaus jis.

Merūnui atsakius neigiamai, Rolandas pratrūks juoku. „Tu nežinai, kiek PVM yra procentų? Va taip gyvena operos žvaigždės – PVM jiems nė motais. Aš palūžau, Merūnai, kaip man dabar su šita informacija gyvent?“ – emocijų sutramdyti nepavyks R. Mackevičiui.

Dainiaus ir Merūno duetas susikaus su burnos ir žandikaulių chirurge Jurgita Grabauskiene bei jos vyru Tautvydu, garsėjančiu išskirtine ištverme – galiūnas šiais metais dalyvavo „Iron man“ pasaulio čempionate, kur nuplaukė 20 km, dviračiu įveikė 900 km ir nubėgo 210 km. Jiems iššūkį mes charizmatiški broliai Gabrielius ir Kasparas Pilkauskai iš Kauno.

Šeštadienį 19.30 val. BTV televizijos žiūrovai išvys Lietuvoje kurto projekto premjerą. Norintys dalyvauti vis dar kviečiami registruotis www.lnk.lt/dalyvauk – duetai gali būti šeimyniniai ar bičiuliški, svarbiausia, kad vienas jų atstovautų protui, o antrasis – jėgai. Šou vedėjai – Rolandas Mackevičius ir Dalia Belickaitė.
 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite