Angle down Atgal

Mero susitikimai su gyventojais vyko Videniškių seniūnijoje

Spalio 13-ąją Molėtų rajono meras Saulius Jauneika susitiko su gyventojais Videniškių seniūnijoje.

Ažušilių kaime aplankyta Audronės ir Petro Ilgevičių sakralinių statinių sodyba. Astromineralogijos centro vadovė, rašytoja Audronė Ilgevičienė aprodė sodybą, kurioje gausu sakralinių statinių iš akmens ir papasakojo apie čia kuriamas sąlygas gilintis į antropoteosofinės pasaulėžiūros, dvasinės tapatybės, ezoterikos sritis.

Pačiuose Videniškiuose vyko diskusija su seniūnijos, muziejaus, socialiniais darbuotojais, seniūnaičiais, bendruomenės, policijos atstovais. Pirmiausiai meras apžvelgė ir įvertino, kas jau padaryta seniūnijoje, atsižvelgiant į ankstesnius gyventojų siūlymus, kalbėta apie šios dienos aktualijas. Videniškiuose viena iš jų - seni apleisti pastatai ir jų aplinka bei prižiūrėti savo turtą neprisikviečiami savininkai. Savivaldybė čia imsis pagelbėti. Kita sritis - vietiniai keliai ir kaimų gatvės. Videniškiuose daugiausiai dėmesio prašosi Klevų, Prūdo, Šilelio gatvės, dalis jau šiemet bus pradėta tvarkyti. Socialiniams darbuotojams aktuali transporto problema, kartu bus ieškoma geresnių sąlygų darbui naudoti asmeninius automobilius. Policijos atstovės informavo, jog glaudžiau dirbs su seniūnijos gyventojais, iš kurių tikisi aktyvios pagalbos bei pranešimų apie įtartinus veiksmus, taip pat kvietė artėjant Vėlinėms labiau pasirūpinti automobiliuose prie kapinių paliekamu turtu. Gyventojai atkreipė dėmesį į neūkiškus verslininkus, tvarkančius miškus ir krūmynus, jų paliekamą netvarką, pageidavo tikslinti mokyklinio autobuso maršruto laiką.

Dar vienas susitikimas vyko Liesėnų kaime, kuriame elnių ūkį įkūręs Audronis Glumbakas. Turėdamas patirties, jis ne tik plėtoja savo elnyną, bet  konsultuoja ir kitus šios netradicinės krypties ūkininkus, padeda įsirengti aptvarus. Kalbėta apie netradicinio verslo kaime perspektyvas bei kelių būklę.

Spalio 15 dieną numatyti susitikimai Balninkų seniūnijoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite