Angle down Atgal

Mero pusryčiuose tradiciškai padėkota geriausiems rajono mokiniams ir mokytojams

Balandžio 4 dieną beveik aštuonios dešimtys Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo bei kultūros įstaigų mokinių ir mokytojų susirinko į Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje vykusius tradicinius Mero pusryčius. Toks gražus būrys – tai šių mokslo metų vasario mėnesio įvairių konkursų ir olimpiadų vietinių turų pirmų vietų laimėtojai, regiono bei šalies olimpiadų, konkursų, varžybų prizinių vietų nugalėtojai ir juos ruošę mokytojai.

Renginio dalyvius sveikino bei atminimo dovanas tradiciškai įteikė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis džiaugėsi mokinių pasiekimais, dėkojo mokytojams už jų nuoširdžią pagalbą mokiniams siekiant laimėjimų, kurie yra svarbūs vaikams ir jaunuoliams asmeniškai bei kuriant savo gimtojo krašto gerovę. Meras pažymėjo, jog būtent dėl visų bendro ir nuoširdaus darbo bei noro tobulėti Lazdijų rajono savivaldybė šalyje buvo pripažinta Šviesiausia savivaldybe, o joje įdiegta ir puikiai funkcionuojanti elektroninė dokumentų valdymo sistema yra viena pažangiausių šalyje.

Gražių žodžių visiems susirinkusiems negailėjo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė. Ji sakė, kad kiekvienas, dalyvaujantis įvairiose olimpiadose ir konkursuose, yra pasiruošęs priimti iššūkį, kurį įveikęs gali didžiuotis savimi, nes kaskart paaugo savo žiniomis, patobulėjo. Taip pat buvo padėkota merui už nuolatinį palaikymą ir skiriamą ypatingą dėmesį rajono švietimui bei pasidžiaugta kūrybingais mokytojais, kurie suranda įvairių būdų, kaip mokinius sudominti ir motyvuoti.

Šį kartą Mero pusryčių gretose – Lietuvos mokinių istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros, dailės, technologijų, etninės kultūros olimpiadų pirmųjų vietų laimėtojai, konkurso „ Ugnegesio profesija – tai pašaukimas“, Lietuvos jaunųjų pianistų konkurso „Etiudas ir ne tik“, vaikų ir jaunimo teatrų šventės-apžiūros „Šimtakojis“, liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ bei liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ nugalėtojai.

Pastarojo konkurso laureatai Lazdijų kultūros centro tradicinė vaikų kapela „Anūkuciai“ (vad. Romas Mazėtis) ir Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytinis Naglis Jasinskas (vad. Irena Makauskaitė) visiems susirinkusiems atliko nuotaikingus meninius kūrinius. Tradiciškai renginys pasibaigė pusryčiaujant ir prie arbatos puodelio dalijantis patirtais įspūdžiais bei aptariant ateities planus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite