Angle down Atgal

Mero ir seniūnijų seniūnų susitikime aptartos svarbiausios šių dienų aktualijos ir laukiantys darbai

Lapkričio 16-ąją vyko Rietavo savivaldybės mero Antano Černeckio ir administracijos darbuotojų pasitarimas su Savivaldybės seniūnijų seniūnais. Susitikimo metu aptartos svarbiausios šių dienų aktualijos, laukiantys darbai.

Pasitarimo metu trumpai apžvelgta COVID-19 (koronaviruso infekcija) situacija Rietavo savivaldybėje. Seniūnams priminta, kad reikia kalbėtis su dar nepasiskiepijusiais gyventojais ir juos paraginti skiepytis.

Kaip ir kasmet, kalbėta apie kelių greideriavimą. Nurodyta, kelius greideriuoti tik sulaukus tinkamų oro sąlygų, svarbu, kad darbas būtų atliktas kokybiškai. Minėta, kad Rietavo kaimiškosios ir Tverų seniūnijų ribose yra trys didelės duobės, kurias būtina kuo greičiau sutvarkyti.

Priminta, kad po miško kirtimo kirtavietės turi būti paliktos tvarkingos, prasidėjus žiemai būtų pasirūpinta slidžiomis įkalnėmis, dviračių ir pėsčiųjų takais. Artėjant žiemai numatytas druskos ir sūraus vandens pirkimas. Aptartas ir gatvių apšvietimas. Anot A. Černeckio, taupyti šviesos nereikėtų, nes tokiu metu, kai lauke vyrauja pilkuma, auštant ir temstant apšvietimas turi būti įjungiamas laiku, kad būtų išvengta galimų nelaimių.

Meras taip pat priminė, kad pagal galimybes būtų šienaujamos pakelės, prižiūrimi tiltai. Seniūnai paraginti nelaukti kitų metų ir kuo anksčiau nusimatyti lėšų poreikių planus, tiesa, lėšas planuotis reikėtų atsargiai, nes jų nėra tiek, kiek norėtųsi. Nauji seniūnai – Medingėnų seniūnijos seniūnas Tomas Sragauskas ir Rietavo kaimiškosios seniūnijos seniūnas Ričardas Astrauskas – paraginti tartis ir konsultuotis su kitais seniūnais, jeigu kyla neaiškumų, kada kokius darbus reikia atlikti.

Susitikimo metu aptarta apleistų statinių situacija, seniūnai paraginti juos dar kartą apžiūrėti ir įvertinti, galbūt jau yra sutvarkytų pastatų. Seniūnams nurodyta patikrinti, ar socialiniuose būstuose ir vienišų asmenų namuose yra įrengti dūmų detektoriai. Prašyta, esančius detektorius patikrinti, jeigu yra neveikiančių – pasirūpinti taisymu.

Rietavo kaimiškosios seniūnijos seniūnas R. Astrauskas kalbėjo apie atsiradusią kačių problemą Girėnų kaime. Pritarta, kad Savivaldybės biudžete turėtų būti numatyta išlaidų eilutė, skirta gyvūnų sterilizavimui.

Informuota, kad Rietavo savivaldybės mero padėkos vakaras vyks gruodžio 28 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite