Angle down Atgal

Merginos atstumtas vilnietis keršydamas padegė mylimosios namą, ugnyje žuvo dvi moterys

Vilniaus apygardos teismas trečiadienį ėmėsi nagrinėti tragišką meilės istoriją – jaunas vilnietis Vladislavas Nupreičikas, atstumtas merginos, iš pykčio ir pavydo padegė namus, kuriuose ši gyveno. Nors, kaip pats teigė, taip pasielgė pokštaudamas, pasekmės buvo tragiškos.

Romeo. Taip apie trečiadienį į teismą konvojaus pareigūnų atvestą V. Nupreičiką kalbėjo susirinkę nukentėjusieji. Nelaimingos meilės įskaudintas jaunas vilnietis už grotų gali likti ilgam – jam pateikti kaltinimai dėl svetimo turto sunaikinimo, dviejų bejėgiškos būklės žmonių nužudymo ir kelių sveikatos sutrikdymų.

Į teismą atvedęs incidentas nutiko 2019 m. gruodžio 30 d., apie 3 val. nakties, kai Vilniuje, Geležinėje gatvėje, užsiliepsnojo medinis namas. Atvykę ugniagesiai iš gaisro išnešė dvi jau negyvas moteris, dar vieną vaikiną ir merginą ligoninėje pavyko išgelbėti, šiedu taip baisiai nenukentėjo.

Kaip paaiškėjo, dvi gyvybes nusinešęs gaisras kilo dėl atstumtos meilės – prieš pat Naujuosius Metus V. Nupreičiką paliko mergina, gyvenusi šiame name. Atstumtas jaunuolis už įžeistus jausmus atsilygino savaip – plastikinę apdailą, dengusią namą, apipurškė aerozoliniais dažais ir padegė. Nors vėliau kaltinamasis teigs, kad norėjo tik papokštauti, o gal ir susigrąžinti merginą tokiomis nekonvencinėmis priemonėmis, itin degi kombinacija netruko įsiliepsnoti ir ugnis apėmė visą namą.

Kelios name buvusios moterys pirmiausia galėjo uždusti nuo smalkių. Likimo ironija, tačiau pati mergina, įžeidusi padegėjo jausmus, tuo metu namuose nebuvo. Kaip teisme teigė sudegusio namo savininkė ir viena nukentėjusioji, gaisre žuvo padegėją atstūmusios merginos mama.

Aiškintis tragiško padegimo aplinkybių teismas nepradėjo, kadangi nesusirinko visi nukentėjusieji ir jų advokatai. Vienas iš teisininkų dalyvauti negalėjo, kitas, liepos 9-ąją grįžęs iš Bulgarijos, priverstinai izoliavosi.

Drastiškas bandymas susigrąžinti prarastą mylimąją V. Nupreičikui gali kainuoti labai brangiai – vien už dviejų bejėgiškos būklės žmonių nužudymą kitiems pavojingu būdu vaikinui gresia laisvės atėmimo bausmė nuo 8 iki 20 metų, su galimybe skirti ir laisvės atėmimą iki gyvos galvos.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite