Angle down Atgal

Merginą sumušusio Jurbarko politikės sūnaus padėtis – vis niūresnė

Gegužės pabaigoje paauglę sumušusio ir greičiausiai išžaginti bandžiusio Jurbarko politikės sūnaus, tituluoto kikbokso čempiono situacija artimiausiu metu gali tapti gerokai prastesnė – trachėjos sužalojimų patyrusi septyniolikmetė jau gali kalbėti ir duoti parodymus. Tačiau, be nusikaltimo aplinkybių, sensacijų mergina greičiausiai nepateiks – anot advokato, ji jau yra patvirtinusi, kad prieš ją smurtavo būtent įtariamasis kikbokso kovotojas.

Žinia, kad sumušta, žandikaulio lūžį patyrusi mergina gali kalbėti, žiniasklaidą pasiekė antradienį. Tačiau parodymų nukentėjusioji dar nedavė. Paauglės ir jos artimųjų advokatas Mindaugas Vasiliauskas Alfa.lt teigė, kad apklausos vietą ir laiką turi nuspręsti tyrimą kuruojantis prokuroras, jis žinių apie suplanuotą apklausą neturi.

Iki šiol sužalota moksleivė oficialiai apklausta nebuvo, tačiau tikimybė, kad po apklausos įtariamojo Jurbarko politikės sūnaus situacija pasikeis į gerąją pusę, maža – anot M. Vasiliausko, paauglė tyrėjams jau yra patvirtinusi, kad prieš ją smurtavo būtent įtarimų sulaukęs vaikinas. „Ji su pareigūnais yra bendravusi, pareigūnai tokią informaciją turi“, – sakė advokatas.

Mokslo metų pabaiga virto košmaru

Ypatingo visuomenės dėmesio sulaukęs nusikaltimas buvo įvykdytas gegužės 25 d. Tauragės rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje surengtame klasės vakarėlyje – septyniolikmetė mergina buvo stipriai sumušta, jai buvo sulaužytas žandikaulis ir išmušti 6 dantys, sužalota trachėja, sukrėstos smegenys. Mokslo metų pabaigą šventusi paauglė galiausiai atsidūrė reanimacijoje, jos artimieji per feisbuką kreipėsi į visuomenę, prašydami pagalbos.

Greitai paaiškėjo, kad moksleivė buvo sumušta Jurbarko politikės sūnaus, kuriam vėliau nustatytas 1,12 prom. girtumas, – vakarėlio dalyviai nepilnametį vaikiną, kurio amžius saugo nuo pavardės ir vardo atskleidimo, užtiko jau besiruošiantį išniekinti merginą.

Vaikinas, kurio abu tėvai priklauso Darbo partijai, o motina dar ir dirba Jurbarko savivaldybėje, buvo suimtas, tačiau po kurio laiko paleistas.

Įtariamasis – tituluotas kovotojas

Sunkūs paauglės sužalojimai nestebina, žinant, kad prieš ją ranką pakėlė tituluotas kovos menų žinovas, ringe iškovojęs ne vieną pergalę. Į teisėsaugos akiratį patekęs vaikinas treniravosi Jurbarko kovos menų klube „Pantera“. Septyniolikmetis vien per mėnesį dalyvavo keliuose turnyruose ir pasiekė aukštas vietas.

Gegužės 19 d. įtariamasis Vilniuje pasirodė „Atvirame Vilniaus MMA mėgėjų čempionate“, kuriame daugiau nei 77 kilogramų svorio kategorijoje iškovojo antrą vietą.

Gegužės 6 d. Jonavoje vykusioje „Europos kikbokso klubų taurėje“ įtariamasis tapo čempionu „Kick light“ disciplinoje, 16–18 metų amžiaus grupėje.

Septyniolikmetis jau kelerius metus dalyvavo įvairiuose turnyruose, jo pasirodymų įrašų, kuriuose paauglys demonstruoja gerą kovinį pasiruošimą, galima rasti virtualioje erdvėje.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite