Angle down Atgal

Meras sukvietė į „Verslo pusryčius“

Šiandien Marijampolės savivaldybės mero Povilo Isodos kvietimu į „Verslo pusryčius“  neformalioje aplinkoje rinkosi Marijampolės verslo bendruomenė iš dvidešimt verslo įmonių. Susitikime dalyvavo Marijampolės savivaldybės vicemeras Paulius Marozas ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė, kurios iniciatyvos dėka ir gimė tokie susitikimai, dabar jau tapę tradiciniais ir suburiantys verslininkus ir savivaldos vadovus prie bendro diskusijų stalo.

Marijampolės savivaldybės meras išsamiai papasakojo verslininkams apie svarbiausius priimtus sprendimus, jau įvykusius ir planuojamus pokyčius, strateginius planus, įgyvendinamus projektus, neretai iškylančius iššūkius ir sudėliojo pagrindinius akcentus kiekvienoje savivaldybės veiklos srityje.

„Marijampolės verslas yra stiprus, solidarus, gebantis parodyti pavyzdį visai šaliai ir yra neatsiejamas nuo bendro miesto gyvenimo. Norisi, kad verslininkai iš pirmų lūpų išgirstų apie tai, kokia kryptimi juda savivaldybė ir drąsiai išsakytų savo pastebėjimus, konstruktyvią kritiką, išsakytų palaikymą ar abejones, nes kiekvienas sutiks, kad verslininkai yra tie žmonės, kurie visada turi įžvalgų ir supranta efektyvių sprendimų naudą“, – apie tai, kodėl rengiami tokie susitikimai su verslo bendruomene, kalbėjo Povilas Isoda.

„Pusryčiuose“ dalyvavę verslininkai išsakė norą, tokių susitikimų, skirtų konkrečioms temos aptarti, turėti kuo daugiau bei užmegzti kontaktus ir bendradarbiavimą su Marijampolės profesinio rengimo centru bei Marijampolės kolegija. Dialogas su šiomis švietimo įstaigomis ir įsiklausymas į verslo poreikius yra ypač svarbus, jei norima, kad mokslus baigę mokiniai ir studentai turėtų darbo vietas ir liktų gyventi Marijampolėje.

Tokie susitikimai vyks ir toliau, nes dalijimasis idėjomis, kylančių problemų sprendimas, sujungiant savivaldybės ir verslo resursus – puiki galimybė kurti gražesnę ir dar patrauklesnę Marijampolę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite