Angle down Atgal

Meras Ramūnas Godeliauskas: „Pigi valdžia kainuoja labai brangiai“

Du mėnesiai prie rajono vadovo vairo. Įtampa formuojant tarybos daugumą, opozicijos pirmojo krikšto pamokos, momentiniai nusivylimai, rastos savivaldybės administracijos paliktos „uodegos“ ir finansiniai skauduliai, realūs ir utopija kvepiantys planai. Apie išbandymą valdžia, pirmuosius potyrius mero poste, komandos dėliones ir palikimą rajono merą Ramūną GODELIAUSKĄ kalbina „Gimtojo...“ žurnalistė Aldona MINKEVIČIENĖ.

– Prieš pirmąjį merų rinkimų turą visi kandidatai į šias pareigas pirmuoju svarbiausiu darbu įvardijo rajono valdžios santarvės užtikrinimą. Šalies Vyriausybei ir prezidentui galioja nerašyta taisyklė –100 dienų be kritikos. Tikėjotės „kojų apšilimo“ laikotarpio?

– Birželio 12 d. buvo lygiai du mėnesiai tarnybos mero poste. Negavau laiko apšilti, nė dienos. Praėjusioje kadencijoje buvo pernelyg didelis tarybos narių susipriešinimas, politika smarkiai suasmeninta. Staiga tą pakeisti, kai ir šioje taryboje dauguma tų pačių narių, manau, neįmanoma. Bet turiu vilties, kad pavyks.

– Balandyje pirmajame darbiniame tarybos posėdyje buvote kaltinamas, kad nesilaikote tarybos darbo reglamento (dėl posėdžiui pateiktų komitetuose nesvarstytų klausimų). Gegužę – kad švaistysite biudžeto lėšas, priimdamas direktoriaus pavaduotoją ir grąžindamas antrą mero patarėjo etatą. Tai – bandymas išprovokuoti Jūsų emociją ar opozicijos veiksmų racionalus grūdas?

– Susidaro įspūdis, kas ne su jais (opozicija) – tas viską blogai daro. Visose kadencijose Rokiškio savivaldybės administracijos direktorius turėjo pavaduotoją. Taip yra visose šalies savivaldybėse. Pagal gyventojų skaičių galime turėti du arba tris pavaduotojus, neketiname išnaudoti maksimumo.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite