Angle down Atgal

Meras pasveikino jaunuosius akordeono virtuozus

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas surengė siurprizą dviem jauniesiems Šiaulių talentams. Savivaldybės vadovas apsilankė mokytojos ekspertės Marytės Markevičienės pamokoje ir su malonumu išklausė repetuojamą kūrinį. Meras pasveikino jaunuosius virtuozus su laimėjimu tarptautiniame akordeonininkų konkurse ir padėkojo už Šiaulių miesto vardo garsinimą.

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokiniai Jonas Vozbutas ir Orinta Lukauskaitė kiek nustebo akordeono pamokoje išvydę Šiaulių miesto merą. Savivaldybės vadovas išklausė jaunuolių repetuojamą sudėtingą kurinį, kuris duetui jau spėjo pelnyti tarptautinio konkurso Latvijoje „Limbazi 2019“ Gran Prix. Šiaulių miesto garbės pilietės, akordeono mokytojos ekspertės Marytės Markevičienės mokomi jaunieji talentai ne tik puikiai jaučia muziką ir jos subtilybes, bet ir patys yra charizmatiškos asmenybės. Meras Artūras Visockas stebėjosi, kaip žaismingai ir lengvai duetas atlieka ne bet kuriam atlikėjui įkandamą kūrinį.

„Jūs esate tiesiog stebuklingi – nuostabus duetas! Linkiu didžiulės sėkmės, kad nepavargtumėte siekti geriausio rezultato, kad tikėtumėte savo galimybėmis. Turite pačią nuostabiausią mokytoją, jos išugdytų talentų sąrašas išties įspūdingas. Šiauliai tikrai yra puiki vieta augti visomis prasmėmis, tik pažadėkite, kad tarp pasirodymų didžiosiose pasaulio scenose rasite laiko surengti koncertą ir savame mieste. Ačiū, kad jau dabar garsinate Šiaulius ir Lietuvą įvairiuose tarptautiniuose konkursuose“, – sakė meras Artūras Visockas.

Šiaulių meras jauniesiems muzikams įteikė praktiškas dovanėles – pultus natoms, kurie atlikėjams pravers ir repeticijų, ir pasirodymų metu.

Praėjusią savaitę Lietuvos Respublikos prezidentūroje Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais buvo apdovanoti 30 tarptautiniuose konkursuose nugalėjusių šalies muzikų, tarp jų pateko ir Jonas Vozbutas su Orinta Lukauskaite.

Trylikametis akordeonininkas Jonas Vozbutas taip pat įvertintas ir apdovanojimų „Lietuvos garbė 2019“ ceremonijoje. Jonas pelnė nominaciją Metų vaikas ir įspūdingą piniginį prizą.

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje Jonas Vozbutas mokosi nuo 2018 m. rugsėjo. Dar Mažeikiuose gyvenantį Joną akordeono paslapčių mokė Vytauto Klovos muzikos mokyklos pedagogė Vaida Mikalauskienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite