Angle down Atgal

Šiaulių meras paneigė išaugusį mitą: „Sergančioji nėra iš mokyklos“

Į posėdį rinkosi Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija. Po jo miesto meras Artūras Visockas spaudai pateikė tai, ką aptarė ir išsiaiškino komisija. Pirmiausia A. Visockas pakomentavo "Juventos" mokyklos situaciją.

Taip pat skaitykite: Šiauliuose dėl įsismarkavusio gripo uždaryta progimnazija: jokių sąsajų su koronavirusu

„Noriu paneigti jau besiskleidžiantį gandą, kad mokytoja buvo užsikrėtusi ir jau vystosi kažkokia drama. Taip nėra. Šitas žmogus, kuris dabar yra ligoninėje, nėra Juventos mokytojas“, - sakė miesto meras.

Iš tiesų, žiniasklaidoje jau pasirodė informacija, kad moteris, kuri yra užsikrėtusi, galimai dirba įmonėje „Redal“. 39-erių moteris vasario 24 dieną grįžo iš Veronos miesto Italijoje. Portalui tv3.lt minėtos įmonės direktorius nenorėjo detaliau komentuoti situacijos tik sakė, jog visi šiuo metu jį atakuoja.

„Juventos“ mokyklos vaikai, kurie yra grįžę iš Italijos, nors ir mažos rizikos regiono, gaus rekomendacijas mokytis nuotoliniu būdu. Pasak mero, vieši renginiai liks kiekvieno piliečio atsakomybei.

„Jei jaučiate riziką - tiesiog nedalyvaukite renginiuose. O nutraukti visų renginių, kurie vyksta ir šiandien, ir rytoj - tiesiog neįmanoma, nes dalis renginių komerciniai. Tokio nurodymo iš Vyriausybėje vykstančios komisijos nėra. Yra rekomendacija ir mes jos laikysimės", - aiškina A. Visockas.

comment Skaitytojų komentarai (3)

Taip pat skaitykite