Angle down Atgal

Meras Andrius Bautronis: iš Šilalės parsivežame vertingas pamokas

Norėdami gerai atlikti savo darbą, turime nebijoti mokytis ir semtis įžvalgų iš kolegų. Tokios pozicijos laikosi Raseinių rajono savivaldybės vadovybė, apsilankiusi Šilalės rajono savivaldybėje. Susitikimo su Šilalės rajono savivaldybės vadovais metu dalintasi gerąja patirtimi, didžiausias dėmesys sutelktas į Šilalės baseiną.

Didžiausia pamoka – baseino statybos

Raseinių rajone jau kuris laikas sklando kalbos, jog kraštas yra pribrendęs turėti nuosavą baseiną. Vis dėlto, kad šis noras taptų realybe reikia padaryti tam tikrus darbus, pavyzdžiui, įsiklausyti į kitų Lietuvos savivaldybių patirtį.

Mūsų partnerė Šilalės rajono savivaldybė tam puikiai tinka, nes dar 2015 m. įsirengė baseiną. Būtent tai lėmė, kad vienas esminių susitikimo klausimų buvo baseino įsirengimo patirtis.

„Į Šilalę išvykome pasisemti gerosios patirties, išgirsti su kokiais iššūkiais susidūrė Šilalės rajono savivaldybė įkurdama baseiną. Savo tikslą pasiekėme. Iš Šilalės parsivežame vertingas pamokas“,- teigė Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

Mažos kliūtys nekliudo baseino pelningumui

Svarbu pastebėti, kad įrengiant baseiną Šilalėje neišvengta nesklandumų, kuriuos Savivaldybė sprendžia ir šiandien. Šiuo metu tebevyksta teisminis procesas dėl statybų metu padaryto broko ventiliacinėje sistemoje.

Pasak Šilalės rajono savivaldybės mero Algirdo Meiženio, net ir esant šiai ir kitoms, mažesnėms problemoms, baseinas veikia pelningai. Tai teikia vilčių, kad toks baseinas būtų pelningas ir Raseiniuose.

Mūsų įžvalgos Šilalei

Abiejų savivaldybių bendradarbiavimas tęsiasi jau kurį laiką, todėl vizito metu skirta dėmesio ir lapkričio 6 d. Raseiniuose įvykusiam susitikimui. Tuomet svečius domino centralizuota buhalterinė apskaita, kurią Raseinių rajono savivaldybė įsivedė prieš dešimtmetį. Šio laikotarpio visiškai užteko, kad galėtume įvertinti tokios sistemos privalumus. Todėl Raseinių rajono savivaldybė yra pasirengusi dalintis gerąja patirtimi. Preliminariai sutarta, kad Šilalės savivaldybės atstovai pagal poreikį konsultuosis Buhalterijos centralizavimo klausimais.

Susitikimo dalyviai

Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis bei jo pavaduotojas Tadas Bartkus, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, jo pavaduotoja Irma Juknevičienė, Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius, pavaduotojas Osvaldas Šarmavičius. sporto mokyklos direktorė Gitana Jurgutienė bei Raseinių rajono savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Armandas Mockus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite