Angle down Atgal

Merą aplankė „Ryto” pagrindinės mokyklos ketvirtokai

Savivaldybės meras Povilas Isoda šiandien sulaukė jaunųjų marijampoliečių – lankėsi „Ryto” pagrindinės mokyklos IV b klasės mokiniai su auklėtoja Reda Mackevičiene.

Meras P. Isoda su vaikais susitiko posėdžių salėje, kur mokinių tarybos nariai prisistatė merui savo klasės aktyvią veiklą. Meras padėkojo vaikams už puikų prisistatymą ir mokiniams trumpai papasakojo apie savo, kaip savivaldybės vadovo, atsakingas pareigas, savivaldybės administracijos vykdomą veiklą, kuri padeda įgyvendinti numatytus darbus savivaldybėje.

„Mano, kaip mero, pareiga padaryti kuo daugiau gerų darbų, kad gyventojai turėtų kuo geresnes gyvenimo sąlygos. Myliu savo darbą ir stengiuosi jį atlikti gerai. Kviečiu ir jus gerai mokytis, būti smalsiais ir tapti aktyviais piliečiais, džiaugtis padarytais darbais ir ateityje prisidėti prie savivaldybės kūrimo“, - linkėjo vaikams meras.

Smalsūs ketvirtokai uždavė merui daug klausimų: apie svarbiausius darbus, darbo vietų kūrimą, kaip tapo meru, ar patinka jo darbas, kokia mero darbotvarkė, pomėgiai ir hobis, kiek dirbs Marijampolės meru ir kokią įsivaizduoja miesto ateitį.
Susitikime dalyvavo ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė, kuri po aktyvių mero ir vaikų diskusijų paklausė, ar kuris nors iš mokinių norėtų tapti meru. Nedrąsiai pakilus tik porai rankų, nes kiti sakė, kad turi kitų svajonių, meras linkėjo pirmiausiai tapti gerais specialistais, o paskui siekti būti ir aktyviais politikais.

Prisiminimui apie viešnagę mokytoja Reda Mackevičienė merui įteikė paveikslą, sukurtą iš mokinių piešinių apie savo miestą.
Ketvirtokus P. Isoda pakvietė apsilankyti ir savo kabinete, kuriame supažindino su darbo specifika, parodė savo Mero regalijas. Vienas mokinys, panoręs ateityje būti meru, turėjo galimybę laikinai užimti mero kėdę ir nusifotografuoti su savivaldybės vadovu.
Po susitikimo su meru A. Pavelčikienė supažindino moksleivius su savivaldybės administracijos struktūra, garbės piliečių galerija, sportininkų apdovanojimais ir susigiminiavusiais, parodė susigiminiavusių miestų stendus ir pakvietė užeiti bei juos atidžiau apžiūrėti.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite