Angle down Atgal

Meno mėgėjus kviečia „Kino pamokos“

Jau nuo lapkričio 7 dienos Šiaulių valstybinėje kolegijoje prasideda atvirų paskaitų ciklas „Kino pamokos“. Aštuoniuose susitikimuose, kurie vyks visą mėnesį, kviečiami dalyvauti visi šiauliečiai, besidomintys menu, kinu ir kūrybiniais procesais. Leiskite rudens vakarus įdomiai ir išskirtinai, tarp įdomių asmenybių.

Atvirų paskaitų ciklas, organizuojamas Šiaulių kino meno klubo, prasidės susitikimu su kūrybos studijos „Getin“ įkūrėjais Benu Jankausku ir Stasiu Šlioža. „Getin“ studija renginio dalyviams pristatys unikalius filmus apie Šiaulių miestą, čia veikiantį verslą ir atskleis, kaip gimsta tokios istorijos.

„Kūrėjai filmus konstruoja suliedami kalbą, vaizdus, muziką, spalvas ir garsus į įspūdingas ir kupinas emocijų istorijas. 2015 metais įkurta studija „Getin“ – puikus pavyzdys, kaip reikia plėtoti savo verslą. Vaikinai į darbus kibo pasitelkdami ne tik entuziazmą, bet ir begalinį nuoširdumą. Dauguma jų sukurtų istorijų jau gerai žinomos miesto bendruomenei. Tai ne tik reklama, bet ir šilti pasakojimai, prisidedantys prie šiuo metu labai išaugusios šiauliečių meilės savo miestui“, – skelbia renginio organizatoriai, kviesdami į šį ir kitus įdomius susitikimus, vyksiančius nuo lapkričio 7 iki gruodžio 7 d.

Lapkričio 10 d. 16 val. apie filmų prodiusavimą renginio dalyviams pasakos iš Šiaulių kilusi režisierė ir prodiuserė Inesa Kurklietytė.

Lapkričio 15 d. 16 val. Šiaulių valstybinėje kolegijoje viešės scenaristė, dramaturgė Birutė Kapustinskaitė, ji supažindins su filmo scenarijaus kūrimu.

Lapkričio 16 d. 16 val. docentas Vytautas Žalys skaitys pranešimą „Garso dizainas: esminiai kūrybos principai ir technologijos“.

Lapkričio 17 d. 14 val. apie 3D vaizdo projekcijas kalbės lektorius Vytenis Zagorskis.

Lapkričio 27 d. 16 val. susitikimo tema – „Vaizdo montažas“. Vakaro svečias – režisierius Ričardas Matačius, dirbantis su didžiaisiais šalies režisieriais.

Apie vaizdo klipų kūrimą lapkričio 28 d. 16 val. papasakos šiauliečiams gerai pažįstamas režisierius, renginių organizatorius ir muzikantas Remigijus Ruokis.

Atvirų paskaitų ciklą užbaigs susitikimas su režisieriumi Antanu Gluskinu, kuris atskleis darbo su aktoriais kine ypatumus.

Paskutinis „Kino pamokų“ renginys numatytas gruodžio 17 d. 16 val.

Visi renginiai nemokami. Paskaitų trukmė – apie 2 val.

Susitikimai vyks Šiaulių valstybinėje kolegijoje, Aušros al. 40.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite