Angle down Atgal

Meilės horoskopas gruodžiui: ko gali tikėtis skirtingi Zodiako ženklai?

Ruduo jau tuoj baigsis, tad pats metas pradėti ruoštis žiemai. Galbūt manote, kad užmigus gamtai, aprimsta ir žmonių jausmai? Netiesa. Meilės horoskopas gruodžiui įrodys, kad ir žiemą šiame fronte yra ko laukti.

Kuo gruodis bus ypatingas kiekvienam Zodiako ženklui jausmų srityje?

Avinas

Avinui gruodį šypsosis laimė. Šio ženklo atstovai galės užmegzti rimtus santykius su mylimuoju. Ypač pasiseks tiems, kurie ilgai laukė pasiūlymo sudaryti teisėtą santuoką. Tiems Avinams, kurie jau džiaugiasi santuoka, žvaigždės žada gruodį sulaukti malonių staigmenų iš savo sutuoktinių. Vieniši šio ženklo atstovai gaus galimybę sutikti savo išrinktąjį prieš pat Naujuosius metus.

Jautis

Jaučiui rekomenduojama pristabdyti arklius ir nustoti mėginti ištaisyti potencialių mylimųjų trūkumus. Geriau leiskite žmonėms pamatyti jūsų švelnumą, meilumą, pasirengimą daryti beprotiškus dalykus dėl savo mylimojo. Jau mėnesio viduryje paaiškės, ar dabartiniai santykiai yra tikra meilė ar laikinas ryšys.

Dvyniai

Nustebsite, tačiau Dvyniai, kuriems pastovus lygu susinaikinimui, pagaliau nuspręs ieškoti vieno ir vienintelio partnerio. Šis jų pasirinkimas pasiteisins. Nuo Naujųjų metų šventės jie galės džiaugtis tikra meile.

Vėžys

Droviems Vėžiams teks išeiti iš savo komforto zonos ir tapti aktyviems. Antraip žiemos šventes sutiksite artimųjų apsuptyje, bet be mylimojo. Skirkite daug dėmesio sau. Tiek išvaizdai, tiek elgesiui, tiek dvasiniam tobulėjimui. Ir primirškite kuklumą. Bent jau iki tam tikro lygio.

Liūtas

Liūtas turės galimybę laiką leisti didelėse žmonių kompanijose. Žvaigždės nežada surasti savo išrinktąjį, tačiau horizonte pasirodys dėmesio vertas kandidatas. Viskas priklausys nuo Liūto ženklo atstovų. Jei jiems potencialus išrinktasis patiks, verta užmegzti rimtus santykius.

Mergelė

Mergelė elgsis keistai. Jai atrodys, kad priešingos lyties atstovai jos nepastebi. Todėl teks patirti įvairius nuotaikų svyravimus. Tačiau iki mėnesio galo viskas gali pasikeisti ir Mergelės gyvenime atsiras žmogus, kuris išsklaidys liūdesį.

Svarstyklės

Svarstyklės meilės srityje bus tikros žvaigždės. Jų audringi gruodžio romanai nustebins visus. Tik nepagalvokite nieko blogo. Svarstyklės paprasčiausiai ieško to vienintelio. Žvaigždės tam pritaria. Jums reikia ieškoti. Neverta Naujųjų, kurie žada būti šviesūs, pasitikti vienišam.

Skorpionas

Skorpiono gyvenime bus stabilu. Santykiai taip pat nesikeis. Tačiau patariama gruodį šiek tiek mažiau dirbti. Prieš šventes yra daug dalykų, kuriuos geriausia atlikti kartu su mylimuoju. Parodykite daugiau dėmesio ir rūpesčio.

Šaulys

Neseniai prasidėję santykiai nenutrūks. Jausmai tik stiprės. Bus daugiau meilės ir rūpesčio. Ir tai yra nuostabu, nes Šaulys ilgą laiką ieškojo partnerio, kuris ištirpdytų apledėjusią jo širdį.

Ožiaragis

Ožiaragiai gali suprasti, kad žmogus, į kurį jie nekreipė dėmesio, iš tikrųjų yra tas, kuris padarys juos laimingus. Tas žmogus taps ne tik viso gyvenimo meile, bet ir puikiu patarėju. Visada galėsite juo pasikliauti.

Vandenis

Vandeniui derėtų labiau rūpintis savo mylimais žmonėmis. Naujųjų metų išvakarėse nereikėtų prisiminti praeities nuoskaudų. Geriau viską atleisti, suprasti ir paleisti. Nes vis dėlto jau nieko nebebus galima pakeisti.

Žuvys

Žuvims gruodį nusimato šviesus ir audringas romanas. Žvaigždės nėra tikros, kad tai bus gyvenimo meilė. Tačiau kartu praleisti kelias laimingas dienas ar net savaites ir mėnesius tikrai pavyks.

Zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite