Angle down Atgal

Meilės horoskopas gruodžiui: kas pyksis, o kas mėgausis santykiais?

Ar sugebėsite sustiprinti santykius su mylimuoju? Ar jūsų išrinktoji ištars lemtingąjį „taip“? Sužinokite, kokius vėjus romantiškuose santykiuose jums įpūs gruodžio mėnuo.

Avinas

Šio Zodiako ženklo atstovams gruodis nebus pats geriausias metas meilei. Nusimato pykčiai su antrąja puse ar simpatija. Viską vertinkite galva, o ne širdimi, nes priešingu atveju gali tekti gailėtis.

Jautis

Gruodį jaučiai ras, ką slėpti nuo savo partnerio. Tai gali būti su darbu, asmeniniais finansais ar emocijomis susijusios paslaptys. Verčiau būkite atviri, nes antroji pusė pajaus, jog juo nepasitikite.

Dvyniai

Dvyniams gruodis meilės reikaluose nebus pats geriausias mėnuo. Nusimato susidūrimas su tam tikromis kliūtimis, kurios apsunkins santykius su mylimuoju. Erzins net ir pačios mažiausios smulkmenos.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai gruodį nuspręs romantiškus santykius perkelti į kitą lygmenį. Jei anksčiau bijojote tai padaryti, dabar bus pats tinkamiausias metas. Suprasite, kad laikas pokyčiams.

Liūtas

Gruodis į Liūtų meilės gyvenimą atneš nemažai įtampos ir streso. Gali kilti ginčų su partneriu, kurių rezultatai santykius pablogins ilgam. Spręsdami ginčus nebūkite karštakošiai.

Mergelė

Paskutinis metų mėnuo Mergelėms atneš santykių su mylimuoju pagerėjimą. Visos investicijos, ypač emocinės, į bendrų namų židinio ugnį bus įvertintos partnerio.

Svarstyklės

Nusimato nemažai pokyčių, tik, deja, jie nebus geri. Didžioji dalis pasikeitimų bus į blogąją pusę – jausitės pavargę, partneris jus erzins, tačiau nerasite konkrečios priežasties tokiai būsenai paaiškinti.

Skorpionas

Skorpionai gruodį nuspręs, kad jau laikas žengti itin svarbų gyvenimo žingsnį, kuriam niekaip iki šiol nerado laiko. Pagaliau įgausite drąsos prisipažinti, kad jaučiate simpatiją, o gal net pasipiršite.

Šaulys

Susituokę ar turintys antrąją pusę šio Zodiako ženklo atstovai su partneriu praleis daugiau laiko. Planuosite bendras išvykas, kad galėtumėte kartu pabėgti nuo rūpesčių. Mėgausitės vienas kito kompanija.

Ožiaragis

Ožiaragius gruodį gali pasivyti kai kurie praeityje priimti sprendimai. Jų pasekmės gali nulemti pykčius su partneriu. Rizikuojate kaip reikiant susiginčyti.

Vandenis

Šio Zodiako ženklo atstovams gruodis meilės reikalams bus palankus mėnuo. Turėsite ne vieną priežastį švęsti meilę. Perkelsite santykius į naują lygmenį.

Žuvys

Žuvims gruodį teks klausytis, kaip aplinkiniai vertina jų partnerį ir santykius su juo. Teks sugebėti atsiriboti nuo šių apkalbų, nes jos nieko gero neduos. Neleiskite aplinkiniams kištis į jūsų santykių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite