Angle down Atgal

Meilės horoskopas: 3 zodiako ženklai, kurių kitą savaitę laukia romantiški jausmai

Svajojate apie meilės nuotykį? Pasimatymus, apkabinimus ir karštą romaną? O gal tiesiog pabodo santykiuose įsivyravusi rutina? Planetos lėmė, kad birželio 14–20 dienos bus itin saldžio trims zodiako ženklams. Nesvarbu, ar jūs vieniši, ar turite antrąją pusę, jeigu esate vieno iš šių 3 zodiako ženklų atstovas, kitą savaitę jūsų laukia meilė!


 

Kita savaitė bus romantiška, suskubkite tuo pasinaudoti! Vieniši sutiks savo antrąją pusę, o tie, kurie ją jau turi džiaugsis dėmesiu ir romantiškomis akimirkomis. Tad kas tie laimingieji, kurių laukia meilės kupinos dienos?

SKORPIONAS

Šią savaitę Skorpionas bus dėmesio centre. Jis tiesiog kels priešingos lyties susižavėjimą! Pasiseks tiems, kurie gyvena vedybinį gyvenimą. Planetų išsidėstymas lėmė, kad kitą savaitę puikiai sutarsite su savo partneriu, kursite ateities planus, reikšmingus projektus, kurie gali atnešti ilgalaikę sėkmę.

Puikus metas ir vienišiams! Galimas netikėtas vasaros romanas, ar širdžiai maloni pažintis. Tiems, kurie linkę negalvodami pasinerti į aistrą, astrologai pataria neskubėti ir susirasti tokį partnerį, kuris nestokoja humoro jausmo, bet iš tikrųjų yra intelektuali ir įdomi asmenybė. Gal kitą savaitę tokią ir sutiksite?

OŽIARAGIS

Šio ženklo atstovo jausmus suprasti sudėtinga. Siekdamas suvilioti patikusį partnerį, jis elgiasi diskretiškai, vadovaujasi nuojauta. Visgi Ožiaragių laukia netikėtos permainos! Kitą savaitę jiems nebus jokių tabu, jie pakvies savo antrąją pusę laužyti standartus ir elgtis spontaniškai. Gal čia kaltas vasaros vėjas, bet Ožiaragiai bus pasiruošę nuotykiams!

Tai nereiškia, kad įsipareigoję Ožiaragiai leisis ieškoti pažinčių. Priešingai. Jie vainikuojami, kaip vieni ištikimiausių ženklų, tad savo romantišku elgesiu sieks sustiprinti santykius su brangiu žmogumi. Ir visa tai vardan to, kad partneris būtų laimingas ir patirtų kuo didžiausią malonumą!

Vieniši Ožiaragiai kitą savaitę turės misiją priimti pokyčius, kaip galimybę patirti kažką naujo ir džiuginančio. O pokyčiai jų tikrai laukia! Iš pirmo žvilgsnio nekaltas flirtas gali išaugti į neįtikėtiną meilės istoriją. Leiskite sau plaukti pasroviui ir mėgaukitės akimirka, pasinaudokite siūlomomis galimybėmis ir proga šiek tiek paįvairinti savo draugų ratą.  Gal ten rasite antrąją pusę?

JAUTIS

Įprastai sunkiai suprantamas Jautis kitą savaitę užsigeis pagardinti savo gyvenimą naujais prieskoniais. Santykiai su artimu žmogumi įgaus naują formą. Galbūt tam įtakos turės netikėta fantazija, į kurią pasinėrę sugriausite rutiną. Tai vienas jausmingiausių zodiako ženklų, mėgstantis lepintis savo partnerį tiek dovanomis, tiek lovoje. Jaučiai moka būti tokie meilužiai, apie kuriuos svajoja visi. Ir kitą savaitę jie tai parodys!

Jeigu esate vienišas ir neturite ką nudžiuginti staigmenomis, nenusiminkite, kitą savaitę jūsų laukia kažkas naujo. Drąsos ir laisvės siekis tik sustiprins Jaučių gundymo galią! Jaučiai paprastai žavi savo rūpestingumu ir paslaptingumu – nepamirškite to ir vasara jums atneš ne vieną romantišką akimirką!

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite