Angle down Atgal

Meilėje viltis gyvena

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija savo kūrybines jėgas pirmą kartą išbandė Pakruojo dvare savaitgalį vykusiame gėlių kompozicijų kūrime "Žiedų valdovai 2021".

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija savo kūrybines jėgas pirmą kartą išbandė Pakruojo dvare savaitgalį vykusiame gėlių kompozicijų kūrime „Žiedų valdovai 2021“ . Nors pačiame gėlių sodinime dalyvavo nedidelė grupelė „Viltiečių“ tačiau pačiame pasiruošime (nuo eskizo sukūrimo iki priemonių paieškos) darbavosi daug didesnė grupelė bendraminčių.

Saulėtą ir vasariškai karštą šeštadienio rytą darbus pradėjome su gera nuotaika ir dideliu entuziazmu, juk dalyvavome nepaprastai gražiame renginyje, o sukurtu kūriniu bus galima džiaugtis visą vasarą. Nors norinčių padėti ir sąžiningai besidarbavusių buvo ne vienas, ypatingai esame dėkingi mūsų bendrijos nariui Dariui Šimoliūnui (draugiškai bendrijoje vadinamu „gėlininku“), be jo žinių apie gėles ir sodinimo technikas matyt nebūtume išdrįsę sudalyvauti. Darbų metu gimė spalvota, kukli, bet kupina meilės ir vilties gėlėta širdis.

Nors jau dabar vaizdas džiuginantis, laukiame kol gėlės dar labiau suvešės ir sužydės. Sodinimo metu ne tik darbavomės, bet ir jau svarstėme idėjas kitiems metams, nuoširdžiai tikimės, kad šią tradiciją ir galimybę sudalyvauti puikiame renginyje turėsime dar ne kartą. Kviečiame visus aplankyti sukurtas kompozicijas, kurios viena už kitą gražesnės ir išradingesnės, ir žinoma pasidžiaugti SIŽGB „Pakruojo Viltis“ kūriniu „MEILĖJE VILTIS GYVENA“ .

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Pakruojo Viltis“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite