Angle down Atgal

Mėgins nutraukti Pabalių turgaus privatizaciją?

Panašu, kad ne visi Šiaulių miesto tarybos nariai susitaikė su tuo, kad Pabalių turgus yra privatizuojamų objektų sąraše. Darbo partijos narys Marijus Velička savo socialinio tinklo paskyroje paskelbė, kad bus mėginama privatizaciją stabdyti, o tiksliau – išbraukti minėtą įmonę iš privatizuojamų objektų sąrašo. Jei tai tiesa, kol kas neaišku, ar tokį sprendimo projektą palaikytų Tarybos posėdyje.

„Šiandien, kartu su kolege Danguole Martinkiene, parengėme ir teikiame Tarybos sprendimo projektą, dėl UAB Pabalių turgus akcijų išbraukimo iš privatizuojamų objektų sąrašo.
Neabejojame, kad bus "suinteresuotų asmenų", kurie visokias įmanomais būdais trukdys šiam sprendimui pasiekti Tarybos posėdį, tačiau galime užtikrinti visus šiauliečius, kurie neabejingi įmonės Pabalių turgus likimui, kad dėsime visas pastangas, kad šis sprendimas būtų priimtas.
Primenu, kad UAB Pabalių turgus yra eilę metų pelningai dirbanti savivaldybės įmonė, suteikianti galimybę užtikrinti pragyvenimo šaltinį, maždaug 500 namų ūkių (apie 1500-2000 žmonių). Šios įmonės akcijos, įžūliai meluojant merui A. Visockui ir jo rėmėjams, rugsėjo mėnesį buvo įtrauktos į privatizuojamų įmonių sąrašą pažeidžiant įstatymus. Šiuos pažeidimus patvirtino ir Vyriausybės atstovė Šiaulių apskričiai, kuri nurodė mėnesio terminą pakeisti arba panaikinti priimtą sprendimą.
Tikiuosi aktyvaus Jūsų visų palaikymo, siekiant išsaugoti Pabalių turgų“, – savo socialinio tinklo paskyroje rašo Marijus Velička.

Prieš Pabalių turgaus privatizacijos tęstinumą nusiteikę ir šioje įmonėje dirbantys žmonės, ne kartą varstę miesto mero ir savivaldybės duris. Mieste galima pastebėti transporto priemones su vietinei valdžiai nepalankiais plakatais.

Plačiau apie tai skaitykite: Mieste pastebėti autobusiukai su nepalankiais merui ir valdžiai plakatais

comment Skaitytojų komentarai (5)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite