Angle down Atgal

Mėgaukitės saule ir šiluma – savaitgalį prakiurs dangus

Šiandien šalyje numatomi puikūs orai. Vietomis temperatūra nepasikuklins ir kils iki 19 laipsnių, dangus bus saulėtas, dvelks pietinių krypčių vėjas.

Tačiau tai bus paskutinė tokia šilta ir graži šios savaitės diena. Nuo rytojaus – vėsesnės ir kur kas drėgnesnės permainos.

Šiandien dieną Vilniuje ir Panevėžyje oras sušils iki 17 laipsnių. Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje vyraus 18 laipsnių šiluma.

Antroje dienos pusėje vakariniuose šalies rajonuose dangumi keliaus didesnės debesų gretos, tačiau kritulių dar nebus.

Lietus į šalį atkeliaus antroje šeštadienio nakties pusėje. Pirmiausiai dangus prakiurs šalies vakaruose. Ryto valandomis, pirmoje dienos pusėje, daug kur vyraus lietingi orai, vietomis palis gausiai.

Po pietų tarp debesų properšų gali mėginti ir saulės spinduliai pasirodyti, tačiau kritulių dar bus.

Taip pat sustiprės ir pietinių krypčių vėjas, antroje dienos pusėje įsitvirtins vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Vietomis gūsiai sieks 15 metrų per sekundę.

Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp 7–13 laipsnių. Dieną laipsniu kitu šilumos jau bus mažiau nei penktadienį. Vilniuje ir Panevėžyje oras šils iki 14, Šiauliuose iki 15 laipsnių. Kaune ir Klaipėdoje bus apie 16 laipsnių šilumos.

Sekmadienį tiek naktį, tiek dieną išsilaikys labai panaši šiluma kaip ir šeštadienį. Tačiau sustiprės vakarų, pietvakarių krypties vėjas, tad bus žvarbiau. Gūsiai sieks 15–19 metrų per sekundę. Dangų niaukstys debesys, skėčiai taip pat pravers, dar daug kur numatomi krituliai.

Pirmadienį didesnių pokyčių nenumatoma: šalį toliau laistys lietus, temperatūra žymiai nesikeis, bus vėjuota.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite