Angle down Atgal

Medžių išsaugojimą labiausiai palaiko ne šiauliečiai?

Užvirus aršiai diskusijai dėl Šiaulių bulvaro liepų, į ją reagavo tiek vietinė, tiek nacionalinė spauda. Etaplius.lt praėjusią savaitę paskelbė apklausą, kurios tikslas buvo išsiaiškinti ką iš tiesų gyventojai palaiko. Be balsavimo žmonės galėjo įrašyti ir savo nuomonę. Sulaukta kone kelių šimtų komentarų su išplėtotu paaiškinimu.

Atsakymai - balsas į balsą

Ko gero praktikoje dar nėra buvę, kad apklausa pasibaigtų visiškomis lygiosiomis. 48,5 proc. balsavusių pasisakė už rekonstrukcijos stabdymą ir medžių išsaugojimą. Lygiai tokia pati dalis žmonių pasisakė už darbų vykdymą atsodinant medžius.

Dar keletui procentų balsavusių ši situacija yra neįdomi arba jie tiesiog neatsakė į klausimą.

Ginti Šiaulių medžius stojo užsieniečiai

Šios apklausos rezultatai nustebino. Pasirodo, Šiauliečiams mažiausiai įdomus medžių likimas. Už jų išsaugojimą balsavo 170 šiauliečių pagal redakcijai matomus IP adresus. 444 šiauliečiams priimtinesnis rekonstrukcijos vykdymas atsodinant medžius.

Kitų Lietuvos gyventojų balsų buvo žymiai daugiau, tačiau ir jie kone dvigubai daugiau balsavo už rekonstrukcijos vykdymą.

Vienodą apklausos rezultatų procentą nulėmė net 47 užsienio šalių IP. Balsavime dalyvavo Austrija, Belgija, Bulgarija, Kanada, Danija, Egiptas, Suomija, Prancūzija, Gruzija, Vokietija, Vengrija, Islandija, Indija, Airija, Italija, Latvija ir kitos šalys.

Taip balsavo Lietuvoje registruotų IP adresų turėtojai.
Taip balsavo Lietuvoje registruotų IP adresų turėtojai.
Taip balsavo užsienyje registruotų IP turėtojai
Taip balsavo užsienyje registruotų IP turėtojai
comment Skaitytojų komentarai (5)

Taip pat skaitykite