Angle down Atgal

Medžiai virto ant namų, kapinių, kelių

Vakar praūžusi audra pridarė anykštėnams bėdos. Anykščių centre užvirtę medžiai ant kavinės "Juna" įėjimo bei ant gretimo buvusio knygyno pastato. Didžiulis medis užvirtęs ant vieno iš įvažiavimų į Anykščių "Viados" degalinę. Su šaknimis išrauta sidabrinė eglė užtvėrė įvažiavimą į Mokesčių inspekcijos automobilių stovėjimo aikštelę. Keliose vietose medžiais buvo užtvertas dviračių takas vedantis link Lajų tako. Tiesa, jau 9 val. ryte miškininkai šį taką buvo spėję išvalyti.

Storas beržas, virsdamas į Čekonių kapines, apgadino kapus. Ugniagesiai gelbėtojai nespėja šalinti ant kelių užvirtusių medžių, dalis Anykščių rajono yra be elektros. Elektros gedimus šalina net šeši elektrikų ekipažai.

Nuo kovo 12 dienos 20 valandos vakaro iki kovo 13 dienos 8 valandos ryto Bendruoju pagalbos telefonu buvo gauti 8 pranešimai apie Anykščių rajone kelius užtvėrusius medžius.

Nuo pat ryto išverstus miesto medžius tvarko UAB Anykščių komunalinis ūkis darbuotojai. Tačiau bendrovės direktorius Kazys Šapoka "Anykštai" sakė, kad gyventojai neturėtų turėti didelių vilčių, jog visi virtę medžiai dar šiandien bus sutvarkyti, nes darbo yra labai daug.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite