Angle down Atgal

Medininkuose muitininkai sulaikė autovežį – jo konstrukcijoje aptiktos cigaretės

Įdomų kontrabandos būdą rugpjūčio 21 d. muitinės pareigūnai atskleidė Medininkų kelio poste. Tranzitu per Lietuvą į Rusijos Kaliningrado sritį automobilius gabenusio autovežio konstrukcijoje jie aptiko tūkstančius pakelių cigarečių.

Rugpjūčio 21–ąją, naktį iš antradienio į trečiadienį, apie 1 val. nakties, į Medininkų kelio postą vilkiku „Mercedes Benz“ atvažiavęs Rusijos pilietis V. S. deklaravo ketinantis tranzitu per Lietuvą į Rusijos Kaliningrado sritį gabenti automobilius.

Autovežio puspriekabėje išties buvo 7 nauji lengvieji automobiliai „Volkswagen Polo“. Tačiau patikrinus mašiną mobiliąja rentgeno kontrolės sistema, muitininkams kilo įtarimų, kad autovežio puspriekabės konstrukcijoje (rėmuose) gali būti slepiama kontrabanda.

Detalaus patikrinimo metu paaiškėjo, kad pareigūnai yra teisūs: iš puspriekabės konstrukcijos – gamyklinių ertmių ištraukta 3 654 pakeliai baltarusiškų cigarečių „Minsk“, „Fest“ ir „NZ Gold“.

Nelegalių rūkalų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 10 900 eurų.

Autovežio vairuotojas buvo sulaikytas dviem paroms. Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje dėl kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas, jam vadovaujas Vilniaus apygardos prokuratūra.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite