Angle down Atgal

Mediniai namai. Kodėl verta statyti būtent tokį?

Mediniai namai visada buvo populiarūs dėl savo ekologiškumo, draugiškumo gamtai. Neveltui senais laikais būtent jie ir buvo statomi. Tačiau ir dabar mediniai namai išgyvena savo aukso amžių. Nors statybinių medžiagų pasirinkimas dabar yra itin didelis, tačiau ekologiją vertinantys žmonės nori gyventi būtent mediniuose namuose. Jie ne tik ekologiški, bet ir saugūs, ilgaamžiai, pasižymi šilumos izoliacinėmis savybėmis ir pan.

Kalbant apie medienos šilumos izoliacines savybes, jos yra žymiai geresnės nei mūro ar kitokių konstrukcijų. Tai ypač aktualu, kai šilumos kainos vis labiau didėja. Tad tikrai verta investuoti daugiau pinigų į būstą, kuris leis ateityje sutaupyti pinigų mokesčiams už šilumą.

Dar vienas didžiulis medinių namų privalumas – ekologiškumas. Būtų sunku įsivaizduoti ekologiškesnę statybinę medžiagą už medį. Pagalvokite apie tai, kokiame būste gyvensite. Akivaizdu, jog medinis namas yra kur kas geresnis pasirinkimas nei mūrinis, blokinis ar kitoks.

Be to, mediniai namai yra išskirtinai jaukūs tiek viduje, tiek iš išorės. Jame puikus mikroklimatas, gera ventiliacija, kuri reiškia, jog čia gyvenantys žmonės bus kur kas labiau apsaugoti nuo alergijų, kitokių chroniškų ligų. Mediniame name sveika augti vaikams. Tad pasirūpinkite savo bei artimųjų sveikata bei gerove.

Žmones vilioja patraukli ir prieinama medinių namų kaina. Žinoma, jie nėra patys pigiausi, tačiau lyginant kokybės bei kainos santykį, tai tikrai vertas investicijų statinys.

Tiesą sakant, mediniai namai gali tarnauti ne tik kaip gyvenamasis būstas, bet ir kaip poilsio vieta (mediniai poilsio nameliai, sodo nameliai), pramogų vieta ar net automobilių laikymui skirta vieta.

„Kriautės" gamykloje ruošiama aukščiausios kokybės mediena. Paruošiame medieną nuo rąsto iki galutinių produktų. Mūsų statiniai yra kokybiški, ilgaamžiai, estetiškai gražūs ir ekologiški.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite