Angle down Atgal

Medikams skirta parama pasiekė Šiaulių ligoninę

Etaplius.lt jau skelbė apie tai, kad pečius remia Šiaulių pramonės, prekybos ir amatų rūmų nariai ir telkiasi padėti medikams bei savo kolegoms verslininkams. ŠPPAR prezidentas Vytis Lembutis ir UAB "Šiaurės banga" direktorius Egidijus Rimas šiandien Respublikinei Šiaulių ligoninei perdavė medikams skirtus chalatus. Rytoj šią gydymo įstaigą turėtų pasiekti dar viena jų partija.

Taip pat skaitykite: Besivienijantis verslas kovoja už darbo vietų išsaugojimą ir teikia pagalbą medicinos sektoriui

Ligoninės direktorius Remigijus Mažeika priėmė dovaną, papasakojo, kiek ir kokių medicinos priemonių gydymo įstaiga šiuo metu stokoja. Pasidžiaugė, kad Rūmai atidarė sąskaitą rinkti paramos lėšoms. Bus galimybė atlikti ir stambesnius pirkimus ar padėti didesniam skaičiui gydymo įstaigų.

Rūmai kviečia padėti medikams ir medicinos personalui. Prašo ir gyventojų solidarizuotis finansinei paramai. Surinktos lėšos bus skiriamos ŠIAULIŲ ir TELŠIŲ regionų gydymo įstaigoms, kurios stokoja reikalingiausių ir būtiniausių apsaugos priemonių. Sąskaitos Nr. LT397180000000606803, gavėjas Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai (įm. kodas 110067596, adresas Vilniaus g. 88, Šiauliai)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite