Joniškis

Nuotraukoje (iš kairės): mokytojas R. Prokopenko, D. Šimaitytė, R. Prokopenko, K. Laukutis.

Erika ŠivickaitėŠaltinis: Etaplius.lt

189264

Paskutinį rugsėjo sekmadienį Augstkalnės miestelio bendruomenė pakvietė Joniškio sporto centro bėgikus į organizuojamą tradicinį bėgimą „Bėgimas aplink Augstkalnės ežerą – 2021“. Dalyviai pagal įvairias amžiaus grupes varžėsi trijose distancijose – patys jauniausieji (iki 6 m.) bėgo 650 m, vyresni (nuo 7 iki 15 m.) bėgo 5 km, o visi kiti savo jėgas išbandė 9 km trasoje, vedančioje po Augstkalnės apylinkes.

10–12 metų mergaičių grupėje 5 km distancijoje čempione tapo Deimilė Šimaitytė (25 min 50 sek), 16–18 m. merginų amžiaus grupėje 9 km distancijoje auksą iškovojo Rusnė Prokopenko (44 min 44 sek). To paties amžiaus vaikinų grupėje nepralenkiamas buvo ir auksą iškovojo Karolis Laukutis (33 min 25 sek), 41-50 m. amžiaus grupėje mokytojas Ruslanas Prokopenko 9 km distancijoje neatsiliko nuo savo auklėtinių ir taip pat pasipuošė aukso medaliu (40 min 18 sek). Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti proginiais bėgimo šventės medaliais.