Angle down Atgal

Mažiesiems marijampoliečiams skambėjo gražiausios tėčių lopšinės

„Cukrinio festivalio 2021“ proga į miesto šventę sugrįžo marijampolietis Linas Švirinas, muzikantas ir pedagogas šiuo metu gyvenantis Klaipėdoje.

Smagioje popietėje skambėjo Lino drauge su bičiuliais tėčiais Artūru Petraška, Edgaru Lubiu, Gyčiu Šimelioniu atliekamos tėčio lopšinės iš naujojo albumo Tėčių lopšinės

„Kiekviena karta turi užaugti su savo dainomis. Albumas „Geriausios XXI a. lopšinės – Tėčių“ pasirodys šių metų birželio 1-ąją, kai švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena, o netrukus – ir Tėvo diena, tad tinkamesnio laiko tiesiog nėra. Vaikiškas daineles kuriu ir groju jau daugiau kaip 30 metų. Nesu išleidęs nė vieno albumo, o vaikiškų dainelių sukurta apie šimtas“, – sako šio kūrėjas ir atlikėjas, studijos GROCK vadovas Linas Švirinas.

Susirinkę Kačių kiemelyje mažieji marijampoliečiai, mamos ir tėčiai ne tik klausėsi gražiausių lopšinių, bet ir kartu dainavo, šoko ir smagiai leido laiką.

Pristatyti savo naujojo 10 dainų albumo vaikams ir šeimai, kurias įdainavo tėčiai – muzikos atlikėjai. Šio sumanymo autorius kraštietis Linas Švirinas planuoja sugrįžti į Marijampolę birželio 15 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite